800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PALMYRA THREE CORNERS

Příjemný hotel s velmi přátelskou atmosférou a pozorným personálem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 700 m od hotelu. Na pláž jezdí hotelový bus zdarma. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Potápěčské centrum za poplatek. V baru na pláži lze čerpat all inclusive program.

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Nabq, 5 km od mezinárodního letiště a 20 km od centra Naama Bay, 700 metrů od pláže. Hotel zajišťuje pravidelnou kyvadlovou dopravu pro své hosty na pláž.

Popis

Příjemný hotel s velmi přátelskou atmosférou a pozorným personálem, ke kterému patří pěkná pláž, umožní kvalitní dovolenou v oblíbeném letovisku.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení, zmrzlinu pro děti v určené hodiny, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h.

Ubytování

Moderně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou, telefonem, trezorem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

pro své hosty na pláž. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby a v recepci (za poplatek), hlavní restaurace, čínská, rybí a japonská restaurace, lobby bar, bar na pláži, bar u bazénu, dva bazény (jeden klidný pro relaxaci a jeden se skluzavkami), bazén pro děti (slunečníky a lehátka zdarma), tenis, stolní tenis, fi tness, plážový volejbal, kulečník, sauna, masáže, diskotéka, animační programy, dětský klub, amfi teátr. Do centra Naama Bay jezdí shuttle bus zdarma.

10000

Počasí

Sharm El Sheikh

23°C Jasno

×