800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RADISSON SAS GOLDEN RESORT

Luxusní hotelový komplex leží v zahradě o rozloze 30 akrů s různými vodopády, říčkami, architektonicky zajímavě řešenými mosty a různými druhy subtropické flóry. Hotel leží v oblasti Nabq Bay, 10 km od letiště v Sharm El Sheikh, 25 km od centra Sharm El Sheikh, 150 km od klášteru Sv. Kateřiny. Zpáteční autobusová jízdenka do Naama Bay stojí 2,5 USD.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi luxusní komplex, jak se standardními pokoji, tak i s nádhernými privátními vilami s vlastním bazénem, leží na vyvýšeném místě s krásným pohledem na okolní přírodu a nedaleko golfového hřiště. Tento luxusní hotelový komplex leží v zahradě s různými druhy subtropické fl óry, přímo u pláže. Hotel leží v oblasti Nabq Bay, 5 km od letiště v Sharm El Sheikh, 25 km od centra Sharm El Sheikh.

Vybavení Hotelu

3 bazény, několik restaurací a barů, konferenční místnost, obchody se suvenýry, sauna, pára, tělocvična, hotelový autobus, který Vás za poplatek denně odveze do Naama Bay.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, SAT/TV a minibarem. Možnost pronájmu bezpečnostní schránky. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se vstupem do moře přes molo, protože u břehu se nachází korálový útes.

Sport a Fitness

Aerobic, jacuzzi, masáže, 3 tenisové kurty, plážový volejbal, potápěčské centrum.

Stravování

Snídaně, možnost zakoupení polopenze.

Pro děti

Dětský bazén, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště.

Počasí

Sharm El Sheikh

29°C Polojasno

×