800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL PARADISE RESORT

již rezervován 49 x

Hodnocení:
6,3
z 10 na základě 3 recenzí
Rozsáhlý resort se nachází přímo u moře u útesu Ras Um El-Sid, cca 27 km od letiště, 10 km od Naama Bay (2x denně bezplatný hotelový minibus) a necelé 3 km od starého centra Sharm El Sheikhu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

- Rozsáhlý resort se nachází přímo u moře u útesu Ras Um El-Sid, cca 27 km od letiště, 10 km od Naama Bay (2x denně bezplatný hotelový minibus) a necelé 3 km od starého centra Sharm El Sheikhu.

Ubytování

- Prostorné pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (individuální), telefon, TV/sat., miniledničku a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Vybavení

- V hlavní budově vstupní hala s recepcí (trezory zdarma), několik barů a restaurací, kavárna, konferenční sál, restaurace a la carte, nákupní pasáž, centrum zdraví, noční klub a diskotéka. V zahradě se nacházejí dva bazény, 2 dětská brouzdaliště, bary u bazénů a terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

11000

Stravování

- Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – nealkoholické nápoje místní výroby k jídlu – dopolední a odpolední snack v baru u bazénu a na pláži – odpolední káva, zákusek – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech (10.00–24.00 hod.) – stolní tenis Program all inclusive nezahrnuje: minibar, džusy z čerstvého ovoce, kávu (kromě odpolední kávy) a koktejly, zmrzlinu.

Sport a zábava

- Zdarma stolní tenis. Za poplatek biliár, centrum vodních sportů a potápění. Zábava: Bohatý animační a sportovní program, diskotéka, živá hudba. Pro děti: 2 dětská brouzdaliště.

Pláž

- Hotel leží přímo u písečné pláže a chráněného korálového útesu Ras Um El-Sid. Vstup do vody přes korál – po lávce, doporučujeme obuv. Bar a restaurace na pláži. Lehátka, podložky, osušky a slunečníky zdarma.

Náš názor

- Rozlehlý komplex vhodný pro nenáročnou klientelu, která ocení blízkost starého centra, zábavního parku Alf Leila Wa Leila a zároveň krásnou pláž přímo u hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

4
19. srpen 2008 / Marian Fučík

spokojen

Dovolená pěkná díky moři, ostatní, zejména animační večery příšerné

Celá recenze >
10
30. červen 2008 / Markéta

Super

Nejlepší dovolená a s radostí se tam vrátím

Celá recenze >
5
20. květen 2008 / Josef Škumát

Pozor na úraz !

Jelikož většina turistů si jede užit koupání a šnorchlování v moři ,tak sem prosím nejezděte.Místo…

Celá recenze >

Počasí

Sharm El Sheikh

26°C Polojasno

×