800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAHARA GRAND SHARM

"Hotel se nachází v oblasti Ras Um El Seid Hills a má dvě pláže; písečnou pláž „Mexicana” a pláž „Palma“ s korálovým podložím (vstup do moře přes molo). Na obě pláže jezdí několikrát denně zdarma hotelový minibus (cca 15 minut jízdy). Do centra aama Bay je to cca 6 km a na letiště cca 5 km."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Ras Um El Seid Hills a má dvě pláže; písečnou pláž „Mexicana” a pláž „Palma“ s korálovým podložím (vstup do moře přes molo). Na obě pláže jezdí několikrát denně zdarma hotelový minibus (cca 15 minut jízdy). Do centra aama Bay je to cca 6 km a na letiště cca 5 km.

Ubytování

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, miniledničku, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Vybavení

Hotelový komplex má vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, internetový koutek, orientální „Sisha“ koutek, obchůdky a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na plážích zdarma.

10000

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sharm El Sheikh

22°C Polojasno

×