800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHARM CLIFF RESORT

Kvalitní hotelový komplex situovaný vedle hotelu Sharm Holiday a spravovaný stejným managementem. Hotel se nachází asi 20 km od letiště v Sharm El Sheikhu, leží nad útesem s krásným výhledem na středisko Neama Bay, jenom pár minut pěšky od samotného střediska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

- kvalitní hotelový komplex situovaný vedle hotelu Sharm Holiday a spravovaný stejným managementem. Hotel se nachází asi 20 km od letiště v Sharm El Sheikhu, leží nad útesem s krásným výhledem na středisko Neama Bay, jenom pár minut pěšky od samotného střediska.

Ubytování

- celkem 92 pokojů je umístěno ve 2patrové budově, klimatizace, SAT/TV, menší lednice, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Vybavení

- klimatizace, 2 restaurace (hlavní, u bazénu), 2 bary (vnitřní, u bazénu), bazén, dětský bazén, fit­ness, sauna, jacuzzi, stolní tenis, squash (v hotelu Sharm Holiday), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Služby za poplatek: squash u hotelu Holiday Sharm. Pro děti: dětská část bazénu, dětský koutek v zahradě.

6000

Stravování

- All inclusive: plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne fromou sendvičů, pizzy, koláčků a sladkostí. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–13.00 hod., fitness, stolní tenis, jacuzzi a sauna v hotelu Sharm Holiday.

Pláž

- 800 m od písčité pláže, pravidelná doprava z hotelu zdarma

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sharm El Sheikh

26°C Polojasno

×