800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHARM HOLIDAY

již rezervován 55 x

  • Živá atmosféra
  • Pozvolný vstup do moře

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotelový komplex střední kategorie situovaný na vyvýšeném místě, na okraji střediska Neama Bay s výhledem na Rudé moře a okolní hory lemující pobřeží sinajského poloostrova. Jeho poloha mu poskytuje výhodu krátké vzdálenosti od letoviska s mnoha obchody, kavárnami a restauracemi, ale zároveň je dostatečně vzdálen od jinak rušného střediska. Na pláž se pohodlně dostanete pěšky, ale můžete využít hotelového transferu do centra střediska a na pláž zdarma.

Ubytování

Moderně zařízené pokoje, klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Vybavení

Recepce, směnárna, hlavní restaurace, thajská restaurace, kavárna, 2 bary (vnitřní, u bazénu), diskotéka, obchody se suvenýry, bazén, dětský bazén se skluzavkou, sauna, masáže, jacuzzi, fi tness, stolní tenis, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu zdarma. Služby za poplatek: squash, tenis

6000

Stravování

All inclusive: plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne formou sendvičů, pizzy, koláčků a sladkostí, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–23.00 hod., fi t ness, sauna, jacuzzi, stolní tenis.

Pláž

800 m od písčité pláže, pravidelná doprava z hotelu zdarma.

Náš názor

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, kteří si rádi sami rozvrhnou program dovolené. Centrum letoviska nabízí mnoho míst k návštěvám nebo se ve večerních hodinách můžete projít po plážové promenádě a zastavit se v jedné z mnoha kaváren a u šálku čaje pozorovat dění okolo vás.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 15 km

Počasí

Sharm El Sheikh

26°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL JAZ FANARA
8,5

HOTEL JAZ FANARA

Egypt, Sinaiský poloostrov, Sharm El Sheikh

Cena od: 15 790 Kč

Pro skupinu:

×