800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON RESORT

Hodnocení:
9
z 10 na základě 1 recenze
"Luxusní hotelový resort skládající se z hlavní budovy a vilek je situován přímo u písčité pláže v oblasti Shark's Bay. Vstup do moře tvoří korálové podloží; doporučujeme obuv do vody. Ubytování je zajištěno v části Resort; tj. ve vilkách situovaných v zahradě. Některé z vilek mohou být od pláže vzdálenější. Za příplatek lze zajistit i ubytování v hlavní budově. Součástí hotelu jsou i vyhlášené lázně s množstvím klasických; staroegyptských i orientálních terapií. Hotelový minibus Vás za poplatek dopraví několikrát denně do Naama Bay. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový resort je situován přímo u písečné pláže v oblasti Al Pasha Bay obklopené krásným pohořím. Vzdálenost do centra Naama Bay je cca 10 km.

Vybavení

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, několik restaurací podávajících mezinárodní i místní speciality, bary, snack bar, obchodní arkádu, kadeřnictví, konferenční místnosti, připojení k internetu, šest bazénů, dětský bazén, trezor na recepci.

2000

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar, balkon nebo terasa. Ubytování je zajištěno ve vilkách situovaných v zahradě. Za poplatek: ubytování v hlavní budově.

Stravování

V ceně All Inclusive 11:00 - 24:00 hodin: snídaně, oběd, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj.

Pláž

Vlastní písečná pláž s korálovým podložím, doporučujeme boty do vody. Zdarma: lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži. Za poplatek: vodní sporty, potápěčské centrum.

Hodnocení

- dítě 2-12 let pobyt zdarma - lázně - hotel vhodný i pro náročnější klientelu, rodiny s dětmi a obchodníky

Recenze

9
2. červen 2010 / Nelinka

Supr dovča

Celkově jsme však byli velmi spokojeni. Nespočet krásných bazénů, vodopád, výborné služby, strava…

Celá recenze >

Počasí

Sharm El Sheikh

27°C Skoro jasno

×