Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Egypt | Sinaiský poloostrov | Taba

Taba Paradise Resort

   Hodnocení

   494 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna, bar a hospoda. Je tady obchod se suvenýry a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Resort nabízí službu hlídání dětí a prádelnu.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Je tady sejf. K dispozici je také lednička a varná konvice/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   Komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. V blízkosti bazénu naleznou hosté i vířivou vanu. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. tenis. Pro fanoušky vodních sportů je zde potápění. Hosté mohou sportovat i uvnitř prázdninového areálu, je tady stolní tenis, badminton, kulečník a šipky. Hosté mají k dispozici wellness zónu s masážemi. Za poplatek mohou využít parní lázeň. Objekt dále nabízí animační program, živou hudbu, diskotéku a miniklub.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248