800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOLIDAY INN

Kvalitní hotel situovaný 40 km jižně od centra Taby, přímo na krásné písčité pláži Rudého moře. Nádherná písčitá pláž, rozlehlá zahrada a krásný komplex bazénů – to jsou hlavní přednosti tohoto hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

kvalitní hotel situovaný 40 km jižně od centra Taby, přímo na krásné písčité pláži Rudého moře. Nádherná písčitá pláž, rozlehlá zahrada a krásný komplex bazénů – to jsou hlavní přednosti tohoto hotelu.

Ubytování

komfortně zařízené a vybavené pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou se soc. zařízením. Každý pokoj má vlastní telefon, SAT/ TV, minibar (naplnění za poplatek), trezor, vysoušeč na vlasy a balkon nebo terasu. Pro děti: dětský bazén a miniklub.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnou, bazén (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, restaurace, několik barů, diskotéka, obchody se suvenýry, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Pro děti: dětský bazén a miniklub.

Stravování

all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: plná penze formou bufetu, neomezená konzumace nealkoholických (vyjma džusů z čerstvého ovoce) a alkoholických nápojů místní výroby, lehké občerstvení v průběhu dne, tenis.

Náš názor

Hotel zaručujíci vysokou kvalitu poskytovaného servisu.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Taba

33°C Jasno

×