800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTutanchamon

8 denní poznávací zájezd (z Hurghady)
Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z České republiky, přílet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování.

2. den

Brzy ráno odjezd do Asuánu, po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění, večeře a nocleh.

3. den

Snídaně, prohlídka chrámu Kom Ombo, který je zasvěcen dvěma bohům - Sobekovi a Horovi. Následuje plavba do Edfu, prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

4. den

Navštívíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.

5. den

Po snídani prohlídka chrámu v Karnaku, večer odjezd vlakem do Káhiry. Večeře a nocleh ve vlaku.

6. den

Tento den navštívíte Egyptské muzeum, areál Velkých pyramid v Gíze, Sfingu a přilehlý chrám. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách transfer do hotelu, ubytování a večeře.

7. den

Po snídani odjezd do oblasti Hurghady, po příjezdu ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

8. den

Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

Cena zájezdu zahrnuje

Letecká doprava, 2 noci v hotelu 4* v Hurghadě s polopenzí, 3 noci s plnou penzí na lodi 4*, 1 noc s polopenzí v Káhiře ve 4* hotelu, 1 noc v lůžkovém vlaku s polopenzí, obědový balíček při přesunu z Hurghady do Asuánu, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvodce, transfery klimatizovaným autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb, palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1. 6. 2010, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Cena zájezdu nezahrnuje

Doporučený příplatek za cestovní pojištění 40 Kč/ osoba nad 18 let/ den, 20 Kč/ osoba do 18 let/ den, vstupní vízum 450 Kč/ osoba, fakultativní služby, doporučené bakšišné, volitelný příplatek za all inclusive pro pobyt v Hurghadě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

22°C Jasno

Dahab

23°C Jasno

Hurghada

21°C Jasno

Káhira

21°C Jasno

Luxor

18°C Jasno

Sharm El Sheikh

18°C Skoro jasno

Taba

23°C Jasno

×