800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZ Benátek do Alexandrie

"

Benátky – Bari – Rhodos – Alexandrie – Katakolon/Olympie – Dubrovník – Benátky

Po nalodění v Benátkách zamíří komfortní loď MSC Magnifiga k břehům slunečného ostrova Rhodos a městu vladařů Alexandrii, kde se zájemci mohou vydat k pyramidám v Gíze, do pouště nebo do Káhiry.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

BENÁTKY (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla možné již po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 16.00.

2. den

BARI (ITÁLIE)
Obyvatelé Bari jsou na svoje město, které pamatuje pochody římských jednotek, náležitě hrdí a říkají:"Kdyby Paříž ležela u moře, mohla by se jmenovat Malé Bari:". Doporučujeme výlet do „Matera“, jehož nejstarší domy jsou vtesány přímo do skal (fakultativně).

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

RHODOS (ŘECKO)
Atmosféra a pohostinnost místních lidí Vás nakazí. Rhodos je ostrov slunce a ostrov růží. Domov jednoho ze sedmi starověkých divů světa – Rhodského kolosu můžete objevovat buď prostřednictvím fakultativních výletů, nebo dle vlastního uvážení.

5. den

ALEXANDRIE (EGYPT)
Město vladařů, které založil Alexandr Veliký a v němž sídlila poslední panovnice dynastie Ptolemaiovců Kleopatra. Široká nabídka výletů po Alexandrii, k pyramidám v Gize, do pouště nebo do Káhiry (vše fakultativně) slibuje jedinečné zážitky.

6. den

PLAVBA NA LODI

7. den

KATAKOLON/OLYMPIE (ŘECKO)
Katakolon je především vstupní přístav na cestě po moři do Olympie. Místa, která dala základ modernímu olympismu, lze navštívit v rámci fakultativních výletů. Den ovšem můžete strávit také na pláži. Najdete zde poklady řecké kultury. Vzdálenost přístav – Olympie: 35 km.

8. den

DUBROVNIK (CHORVATSKO)
Správnímu středisku oblasti Dubrovník-Neretva se přezdívá "Jadranská perla". Folklór jižní Dalmácie můžete vychutnat na výletě do oblasti Konavle (fakultativně).

9. den

BENÁTKY (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Technická data lodě MSC Magnifiga

Délka: 294 m Šířka: 32 m, palub :13, posádka: 1.027, hosté: 2.518 (3.013 s přistýlkami), rychlost:23 uzlů, výtlak: 93.330 t
Vybavení lodě : několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna a karetní salonek, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény, vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : 8 restaurací s různým kulinářským zaměřením.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

22°C Jasno

Dahab

26°C Jasno

Hurghada

23°C Jasno

Káhira

22°C Jasno

Luxor

21°C Jasno

Sharm El Sheikh

24°C Polojasno

Taba

26°C Jasno

×