800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMATANGI PRIVATE ISLAND RESORT

"Pláže s bílým pískem, nedotčená krajina, průzráčné tyrkysové moře, korálové utesy plné mořského života. To je místo kde se nalézá překrásný resort Matangi, na vzálené ostrově Vanua Levu. Je vyhledáván zvláště páry, které hledají romantiku, nebo manželskými páry na svatební cestě. Ze dřeva bambusu a kokosových palem jsou vyráběné a zdobené části bungalovů, které jsou laděny tak aby zde byla sladěna příroda s pohodlnou elegancí. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pláže s bílým pískem, nedotčená krajina, průzráčné tyrkysové moře, korálové utesy plné mořského života. To je místo kde se nalézá překrásný resort Matangi, na vzálené ostrově Vanua Levu. Je vyhledáván zvláště páry, které hledají romantiku, nebo manželskými páry na svatební cestě. Ze dřeva bambusu a kokosových palem jsou vyráběné a zdobené části bungalovů, které jsou laděny tak aby zde byla sladěna příroda s pohodlnou elegancí.

Ubytování

K ubytování můžete volit mezi:
Oceanview Bure
60m2
výhled na moře, tradiční fidžijský design, soukromá terasa, minibar, kávovar, vysoušeč vlasů, trezor, vlastní soc. zařízení, koupelna, plážové vybavení, atd.

Beachfront Bure
69m2
bungalovy přímo na pláži. Dekorace jsou z přírodních materiálů vyrobené tradičními technikami, vše je zařízeno ve fidžijském stylu s důrazem na harmonii a krásu. Soukromá terasa, minibar, kávovar, vysoušeč vlasů, trezor, vlastní soc. zařízení, koupelna, venkovní sprcha s lávovými kameny, plážové vybavení, atd.

Tree House Bure
79m2
Bungalovy jsou umístněny na svahu s výhledem na moře, v překrásné tropické zahradě. Soukromá slunční terasa, minibar, kávovar, vysoušeč vlasů, trezor, vlastní soc. zařízení, koupelna, venkovní sprcha s lávovými kameny, jacuzzi, plážové vybavení, atd.

2 Bedroom Bure
148m2
Největší typ ubytování, jen pár metrů od pláže. Dekorace jsou z přírodních materiálů vyrobené tradičními technikami, vše je zařízeno ve fidžijském stylu s důrazem na harmonii a krásu. Dvě ložice s vlastními koupelnami, soukromá terasa, minibar, kávovar, vysoušeč vlasů, trezor, vlastní soc. zařízení, venkovní sprcha s lávovými kameny, plážové vybavení, atd.

Vybavení

soukromá pláž, recepce, masáže, jacuzzi, internet, hotelový trezor, fitness, bazén pro děti, bazén, bar

Sport a zábava

Potápění, šnorchlování, kayaking, výlety a treky po ostrově a do hor (včetně průvodce), vyjížďky na katamaránech, volejbal. Za příplatek lze zajistit: výlety za potápěním nebo šnorchlováním, vodní lyžování, výlet na ostrov Tavenui do národního parku s úchvatným vodopádem Tavoro, výlet na perlovou farmu nebo např. do chráněného podmořského parku Waittabu Marine Park.

Pláž

Přímo na pláži.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×