800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SONAISALI ISLAND RESORT

Cca 300 m přes lagunu od hlavního ostrova Viti Levu. Dosáhnete jej za cca 25 min. jízdy od mezinárodního letiště Nadi a krátkou plavbou hotelovým člunem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Cca 300 m přes lagunu od hlavního ostrova Viti Levu. Dosáhnete jej za cca 25 min. jízdy od mezinárodního letiště Nadi a krátkou plavbou hotelovým člunem.

Ubytování

Celková kapacita: 123 hotelové pokoje a bures. Hotelové pokoje ve dvoupatrových nízkých budovách, bures = samostatné chatky v tropické udržované zahradě. Check inn v 14.00 h, check out v 11.00 h.
Základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, DVD přehrávač, telefon, radio budík, trezor, malá lednička/minibar, rychlovarná konvice k přípravě kávy a čaje, žehlička a žehlicí prkno, vysoušeč vlasů.
Kategorie:
* 15 standard hotelových pokojů
* 17 hotelových pokojů s výhledem na moře (balkon, umístěny poblíž hlavního areálu resortu)
* 42 bures s výhledem na oceán (terasa)
* 3 rodinné plážové bures (dvouložnicové)
* 46 beachfront spa bures (výhled na pláž a oceán, terasa s výhledem na západ slunce)

Vybavení

Venkovní bazén, dětský bazén, nemotorizované vodní sporty (kajaky, kanoe, krmení ryb, plavba na katamaránu), tenis, plážový volejbal.
Za poplatek: potápění – jen cca 20 min. plavby od resortu četná místa vhodná k potápění. Další vodní sporty jako rybaření, jízdy na vodních skútrech. Vyjížďky na koních. Lázně (relaxační a kosmetické procedury), Wi-Fi připojení.
Zábava a animace: zábavní večery s živou hudbou, různá kulturní představení, různé programy např. ukázka vaření místní kuchyně, lekce jazyka Fidži, vyprávění fidžijských pohádek.
Další: prádelna, obchod se suvenýry, dětský klub, hlídání dětí, exkurze.
Restaurace a bary: “Sunset Terrace Restaurant” – hlavní restaurace, kde se podává jídlo od bufetových snídaní až po večeře, “The Plantation” – jedna z nejvyhledávanějších à la carte restaurací na Fidži vůbec. 4 bary.

Stravování

Bufetová snídaně. Za příplatek: plná penze + (oběd o dvou chodech, odpolední čaj, večeře o třech chodech nebo formou bufetu v Sunset Terrace Restauraci).

Pláž

Bílá písčitá pláž u resortu.

Náš názor

Resort vhodný k aktivní i odpočinkové plážové dovolené spojené s poznáním destinace. Svými programy je vhodný rovněž pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 25 min.