800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySvětla neónů a barvy Pacifiku

PRAHA - SOUL – NADI ( FIDŽI ) – SOUL – PRAHA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA – SOUL
Sraz na letišti v Praze. Let do Soulu, hlavní metropole Jižní Koreje. Občerstvení v letadle.

2. den

SOUL
Přílet do Soulu, transfer do hotelu. Ubytování. Volné odpoledne. Nocleh.

3. den

SOUL
Snídaně. Prohlídka města, ve kterém se vyditelně prolíná historie z doby vlády dynastie Yi a současnost v podobě mrakodrapů a svítivých komerčních neónů. Během prohlídky navštívíte palác Gyeonbok, muzeum, Modrý dům a místní trh u Jižní brány. Odpoledne volný program s možností fakultativních výletů. Nocleh.

4. den

SOUL – NADI ( FIDŽI )
Snídaně. Volné dopoledne s možností fakultativních výletů. Odpoledne transfer na letiště. Večer odlet na Fidži do města Nadi. Občerstvení během letu.

5. den

NADI ( FIDŽI )
V ranních hodinách přílet do Nadi. Město se nachází na hlavním ostrově Viti Levu, bohatým na přírodní krásy, který nabízí možnost seznámení se s neopakovatelnou kulturou a folklórem ostrovů. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Volný den. Nocleh.

6. - 9. den

NADI ( BLUE LAGOON PLAVBA )
Snídaně. Pobyt u moře. Individuální program nebo možnost fakultativního výletu.

BLUE LAGOON PLAVBA V KOMBINACÍCH 3 DNY
Program:
1.den Transfer do přístavu. Před naloděním možnost nákupu šnorchlovacího vybavení a suvenýrů. Nalodění a vyplutí k ostrovům Yasawa. Pozorování západu slunce se sklenkou šampaňského, večeře na lodi a kulturní program. Nocleh.
2. den Po ranním koupáním následuje snídaně a vyplutí k první zastávce během plavby. Šnorchlování v laguně s křišťálovou vodou a barevnými korály. Pokračování v plavbě na pláž, kde bude připraven barbecue oběd ve stínu palem. Odpoledne Vás přivítají místní obyvatelé s tradičním vystoupením ( tanec a zpěv ). Návrat na palubu a odplutí s pozorováním západu slunce. Večeře s mořskými a místními specialitami. Večer opět kulturní program. Nocleh.
3. den Snídaně a vyplutí k laguně ideální pro plavání a šnorchlování s možností pozorování podmořského světa. Pokračování v plavbě k ráji v podobě ostrova Nanuya Lailai. Zastávka na ostrově, kde se nabízí různé aktivity ( možnost pozorování barevných ryb a korálů na lodi se skleněným dnem, krmení ryb, rybaření … ). Večer kulturní program s tancem a zpěvem na pláži ostrova s bohatou večeří. Nocleh.
4. den Ranní koupání, snídaně. Plutí zpět k ostrovům Yasawa Island. Před přistáním rozloučení se s posádkou. Transfer zpět do Nadi do hotelu. Nocleh.

10. - 11. den

NADI
Snídaně. Pobyt u moře. Individuální program nebo možnost fakultativních výletů. Nocleh.

12. den

NADI – SOUL
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Soulu. Občerstvení během letu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

13. den

SOUL – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Možnost odletu z Bratislavy nebo z Košic za příplatek !

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Fidži

22°C Skoro jasno

×