800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JEAN - MICHEL COUSTEAU FIJI ISLAND

Výjimečný resort pro vyjímečné zážitky. Resort s mnoha uznávanými hodnoceními, vítěz mnoha soutěží jako tripadvisor, Australasia’s Leading Green Hotel, 2008 World Travel Awards, Condé Nast Johansens a další.
Hotel se nalézá na ostrově Vanua Levu, na 17 akrech kokosové plantáže. Je vhodný zejména pro novomanžele, ty kteří hledají romantickou dovolenou, rodiny nebo ty, kteří chtějí během své dovolené zažít opravdu něco mimořádného.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Výjimečný resort pro vyjímečné zážitky. Resort s mnoha uznávanými hodnoceními, vítěz mnoha soutěží jako tripadvisor, Australasia’s Leading Green Hotel, 2008 World Travel Awards, Condé Nast Johansens a další. Hotel se nalézá na ostrově Vanua Levu, na 17 akrech kokosové plantáže. Je vhodný zejména pro novomanžele, ty kteří hledají romantickou dovolenou, rodiny nebo ty, kteří chtějí během své dovolené zažít opravdu něco mimořádného.

Vybavení

Soukromá pláž, restaurace, recepce, masáže, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, bazén pro děti, bazén, bar. Resort nabizí dva dětské kluby (pro děti od 0 do 5 let a od 6 do 12 let).

Pláž

Přímo na pláži.

Sport a zábava

Hotel nabízí mnoho aktivit a každý den nabízí také trochu jiný aktivně zaměřený program s odbornými průvodci, např: den korálových útesů, den Fidžijské kulury, den ekologie, den deštných pralesů, den kokosových palem, sváteční fidžijský den.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×