800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFiji - tropický ráj se 4denní plavbou po ostrovech

15-ti denní zájezd na Fidži spojený se 4denní plavbou po ostrovech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET
Odlet z Prahy do Nadi na Fiji.

3. - 8. den

FIJI (MAMANUCA)
Přílet na Fiji. Přivítání tradičním způsobem. Transfer do resortu v sousostroví Mamanuca
Ubytování v hotelu Mana Island Resort.
Volný program do 8. dne (5 nocí)

8. - 11. den

FIJI (PLAVBA)
Snídaně
Transfer do přístavu. 4 denní plavba lodí MV Reef Endeavour po jižních ostrovech v souostroví Yasawa.
Ubytování ve dvoulůžkové kajutě (palandy, za příplatek kajuta s dvoulůžkem). Stravování: plná penze (nezahrnuje nápoje).
Výlety na pevninu jsou v ceně.

11. - 14. den

FIJI (CORAL COAST)
Transfer z přístavu do hotelu na pobřeží hlavního ostrova Viti Levu zvané Coral Coast.
Ubytování v hotelu Outrigger On The Lagoon na 3 noci se snídaní.

12. den: Vás čeká celodenní výlet: Navua River Village Safari motorovou lodí se vydáte s průvodcem proti proudu řeky, kolem malých vesniček a pravou nedotknutou přírodou s vodopády a hlubokými roklemi. Na konci cesty návštívíte jednu z vesniček, kde uvidíte rituál kava a tradiční oběd. Než se vrátite zpět, užijete si koupaní v křištálové vodě z místních hor.

14. den

FIJI - SOUL
Snídaně
Transfer na letiště a odlet do Soulu. Ubytování v hotelu.

15. den

SOUL - PRAHA
Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet ve večerních hodinách.

Ubytování - OUTRIGGER ON THE LAGOON 5*

Poloha - Jeden z novějších hotelů na Fidži je postaven přímo na písečné pláži v srdci Korálového pobřeží. Součástí je 40akrová tropická palmová zahrada. Vzdálený 1 hodinu jízdy z letiště Nadi a 5 minut z centra města Sigatoka, kde je široký výběr typických restaurací, barů, obchodů, večer pak diskoték a kin.

Vybavení a ubytování - Hotelové služby nabízejí dětský klub, největší bazén na Fidži, půjčovnu aut, několik barů a restaurací, lázně, noční klub a také je zde bezbariérový přístup. Ubytování je nabízeno ve 207 deluxe pokojích s klimatizací a výhledem na oceán a ve 47 tradičních bungalovech. Každý pokoj má klimatizaci, balkon nebo verandu s výhledem na krásnou krajinu, lednici, sociální zařízení, telefon, fén a přístup k internetu.

Sportovní aktivity - Hotelové služby nabízejí fitness centrum, tenisový kurt, jízdy na koních a širokou škálu vodních sportů. Resort se pyšní největším bazénem na Fidži.

Typ ubytování - hotel
Poloha - Přímo na pláži

Vybavení - restaurace, půjčovna aut, lázně, internet, dětský klub, bazén, bar

Sport v místě - vodní sporty, tenis, jízda na koni, fitness, bazén.
Sport v okolí - vodní sporty.

Ubytování - MANA ISLAND RESORT 4*

Poloha - Mana Island Resort, tropický ráj, který se rozprostírá na ostrově Mamuca asi 32 km od letiště v Nadi. Hotel je obklopen bílými písečnými plážemi a křišťálově modrou vodou ideální pro šnorchlování a koupání. Objekt se rozléhá na 300 akrovém pozemku. Mana Island Resort se skládá z bujné zahrady a hor, kde si můžete vychutnat výhled na ostrovy z rozhledny přímo na vrcholku hory. Ať už pro zamilované páry, nebo rodiny s dětmi, tento hotel má rozsáhlou nabídku ubytování pro uspokojení všech potřeb.

Vybavení a ubytování - Mana Island Resort se skládá z šesti různých malých středisek, z nichž každý má svou vlastní atmosféru, aby vyhovavaly vaší romantické, relaxační nebo rodinné dovolené. Každý pokoj je vybaven klimatizací, fénem, bezpečnostní schránkou, ledničkou,sociálním zařízením a vlastním balkónem. V hotelu naleznete 2 sladkovodní bazény, lázně a saunu, kavárnu, butik, hernu, dětské hřiště, 2 tenisové kurty, restaurace, bary a mnoho dalšího.

Sport a zábava - Mana Island Resort je ideálním místem pro šnorchlování , jízdu na kajaku, windsurfing a potápění. Dále můžete navštívit kulturní pořady, tradiční pletení košíků, surfování, tenis, volejbal, vodní skútry a rybolov.

Typ ubytování - hotel
Poloha - Přímo na pláži

Vybavení - internet, bazén, bar, 24-hod.servis.

Sport v místě - windsurfing, šnorchlování, potápění, kajaky.

×