800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MISIBIS BAY RAINTREE

"Tento velmi příjemný a luxusni hotel se nachází na ostrově Cagraray v Albay pouhých 30 minut jízdy od města Legazpi. Hotel je součástí prestižní skupiny ""The small luxury hotels of the world. Hotel je vhodný pro strávení klidné, romantické dovolené. Z hotelu je možné podniknout několik atraktivních výletů do okolí. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento velmi příjemný a luxusni hotel se nachází na ostrově Cagraray v Albay pouhých 30 minut jízdy od města Legazpi. Hotel je součástí prestižní skupiny "The small luxury hotels of the world. Hotel je vhodný pro strávení klidné, romantické dovolené. Z hotelu je možné podniknout několik atraktivních výletů do okolí.

Ubytování

Celkem je hostům k dispozici pouze 38 pokojů různých typů od junior suite až luxury villa)Všechny jsou vybaveny DVD/CD přehrávačem, fénem, jacuzzi (některé typy pokojů), LCD TV mini barem, trezorem, WIFI... Každý pokoj má vlastní rozlehlou terasu a přímý vstup na pláž nebo k bazénu.

Vybavení

Venkovní posezení, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, obchůdky, letní terasa, lázně, internet, hotelový trezor, dětský klub, business centrum, bazén, bar, 24-hod.servis.

Stravování

Plná penze.

Pláž

Přímo u pláže.

Sport a zábava

Windsurfing, volejbal, vodní sporty, treking, šnorchlování, rybaření, potápění, plážový volejbal, kajaky, bazén.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Manila

26°C Slabý déšť

×