800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DISCOVERY SHORES

  • Krásný resort na pobřeží Boracay

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

První luxusní resort, který byl v oblasti postaven. Ostrov Boracay je pravidelně hodnocen jako jedna z dvaceti nejlepších „plážových“ destinací na světě. Proslulý je svou čtyřkilometrovou Bílou pláží, která uchvátí bílým jemným pískem. Poloha a luxus resortu zaručí neopakovatelný zážitek. Boracay Discovery Shores se nachází na pobřeží ostrova Boracay, v těsné blízkosti proslulé White Beach.

Ubytování

Resort se může pochlubit 88 luxusními pokoji, které jsou zároveň nejprostornějšími pokoji na ostrově. Pokoje, exklusivně navržené předními filipínskými designéry, kombinují tradiční filipínský styl s moderním designem. Samozřejmostí je LCD televizor, DVD přehrávač, kabelová televize, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, lednička, kávovar a plně vybavená koupelna. Základní pokoje typu junior suite mají výhled na bazén.

Vybavení

14-ti metrový vodopád, restaurace, bar, lázně, bazén, knihovna, obchod se suvenýry, Wi-Fi, hlasový email, satelitní, kabelová televize, filmové kanály, minibary, 24-hodinový pokojový servis. Pro děti: Místnost na hraní, dětský bazén propojený se 14-ti metrovým vodopádem.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Čtyři kilometry dlouhá Bílá pláž.

Sport a zábava

Mandala lázně jsou součástí komplexu, bary, restaurace, parasailing, windsurfing, vodní lyžování, potápění, šnorchlování.

Náš názor

Pokud toužíte po luxusu, nedotčené přírodě a zábavě, Discovery Shores je pro Vás to pravé!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.
×