800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLANTATION BAY

Velmi pěkný a oblíbený resort obklopený tropickým pralesem a systémem lagun a jezírek. Leží na ostrůvku Mactan, od centra Cebu a letiště asi hodinu jízdy.
Resort je obklopen tropickým pralesem a systémem vodních ploch – lagun, jezýrek o rozloze 11,4 ha.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi pěkný a oblíbený resort obklopený tropickým pralesem a systémem lagun a jezírek. Leží na ostrůvku Mactan, od centra Cebu a letiště asi hodinu jízdy. Resort je obklopen tropickým pralesem a systémem vodních ploch – lagun, jezýrek o rozloze 11,4 ha.

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou elegantně zařízeny v koloniálním stylu. Mají vlastní příslušenství, klimatizaci, minibar, trezor, kávovar, TV a terasu nebo balkon. Hotel nabízí několik typů pokojů. Pokoje s výhledem na bazén nebo s výhledem na moře - lagunu, jsou umístěny v přízemí a z balkonu mají přímý vstup na pláž.

Vybavení

Recepce, bar, dvě restaurace, lázně, fitness, masáže, spa, dětský klub, horolezecká stěna a dva tenisové kurty s osvětlením.

11000

Stravování

Bufetové snídaně

Pláž

Písečná přímo před hotelem

Sport a zábava

Nemotorizované vodní sporty, potápění v lagunách, parasailing, vodní lyžování, vyjížďky na jachtě na sousední ostrovy a korálové ostrovy, lukostřelba, halová střelba, cvičné horolezectví, tenis, plážový volejbal. Golf nedaleko.

Náš názor

kouzelná okolní příroda zaručuje odpočinek, avšak díky velkému množství aktivit se nudit rozhodně nebudete.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.
×