800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ATLANTIS PUERTO GALERA

Čtyřhvězdičkový kvalitní hotel Atlantis Puerto Galera leží na ostrově Mindoro na Filipínách.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřhvězdičkový kvalitní hotel Atlantis Puerto Galera leží na ostrově Mindoro na Filipínách. Jak je zřejmé z názvu, leží v zátoce Puerto Galera, kterou UNESCO před několika lety vyhlásilo za jednu z nejkrásnějších zátok na světě. Pokud tedy chcete zažít opravdovou exotiku v kombinaci s příjemným ubytováním, je pro Vás tento hotel tou správnou volbou. Hotel vyniká přátelským personálem a příjemnou atmosférou.

Ubytování

V hotelu je na výběr z celkem 9 kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, minibar, koupelna s WC, stropní ventilátor, kabelová televize, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje a možnost připojení k internetu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, obchod se suvenýry, restaurace, bar, možnost připojení k internetu, posilovna a další.

Stravování

Stravování je zajištěno formou plné penze.

Sport a zábava

Zátoka je ideální na potápění a šnorchlování, je zde samozřejmě také široká nabídka vodních sportů, využít můžete také nedaleké golfové hřiště. K dispozici je Vám také naše nabídka fakultativních výletů.

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

×