800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFilipíny - za poklady jihu

Manila • ostrov Bohol • ostrov Negros • ostrov Siquijor • ostrov Sumilon

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z ČR do Manily, po příletu transfer do hotelu, nocleh.

2. den

transfer na letiště, místní přelet na ostrov Bohol – přílet do Tagbilaranu, transfer do 3+* plážového resortu, indiv. volno, nocleh.

3. den

po snídani celodenní výlet na „Chocholate Hills“, první zastávka u sousoší – památníku k dokumentu „Pokrevní smlouvy“ (na památku jedné z prvních mezinárodních smluv, ze 16. století, kdy si na potvrzení příměří připili fi lipínský král a španělský velvyslanec pohárem směsi vína a vlastní krve), kostel Baclayon a muzeum. Výprava k unikátním okouzlujícím „Čokoládovým horám“ – cca 40 m vysoké symetrické travnaté kopce, které vlivem horkého počasí mění barvu trávy na čokoládově hnědou, cesta managonovými háji, krátké zastavení na setkání „tváří v tvář“ s nejmenší opicí na světě – nártounem, cca 10– 15 cm velikým s obrovskýma očima. Nalodění na motorovou loďku a projížďka po řece Loay s obědem (zahrnuto v ceně). Nocleh.

4. den

po snídani transfer do přístavu – přejezd na ostrov Negros do Dumaguete, transfer na ubytování v centru, nocleh.

5. den

po snídani city tour městem Dumaguete – přezdívaného „městem vznešených lidí“ (Sillimanova univerzita, Freedom Park, veřejná tržnice, katedrála). Oběd v restauraci na pobřeží. Po obědě transfer lodí na ostrov Siquijor, transfer do 3+* plážového resortu.

6. den

snídaně, individuální volno k odpočinku na pláži, vychutnání krás mystického ostrova, nedotčeného okolní civilizací.

7. den

po snídani odjezd lodí přes Dumaguete na ostrov Sumilon, ubytování v 3+* plážovém resortu v klidných vodách jihovýchodního výběžku hlavního ostrova Cebu, který chrání jeho největší poklady – přírodní laguny, jeskyně, krystalově průzračnou vodu, písčité pláže, mangrovy a mnohé další. Ubytování, nocleh.

8. - 9. den

celodenní relax na překrásných plážích, indiv. program – koupání, šnorchlování.

10. den

transfer do Dumaguete, odlet do Manily, transfer na hotel, nocleh.

11. den

transfer na letiště – odlet z Manily do ČR.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (6990 Kč)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Manila

30°C Převážně oblačno

×