800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Filipíny - Luxusní odpočinek na plážích ostrova Boracay

  • Nachází se v blízkosti fantastických pláží.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Hotel Jen Manila

Filipíny
Lokalita: Manila
Popis: Poloha:
Tento kvalitní hotel se nachází mezi částmi Malate a Pasay. Z pokojů je nádherný výhled na Manila Bay a Roxas Boulevard. Hotel nabízí skvělou polohu mezi letištěm a centrem Manily.

Ubytování:
Hotel má k dispozici 303 prostorných a luxusně vybavených pokojů a apartmánů. Mezi základní vybavení patří klimatizace, telefon, kávovar, pokojová služba, sat. TV, internet, vysoušeč vlasů, minibar a trezor.

Typ ubytování: hotel
Poloha:
Úroveň: 4*
Vybavení: společenská místnost, sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, obchůdky, masáže, lázně, konferenční místnost, kavárna, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, čistírna, business centrum, bazén pro děti, bazén, bar
Sport v místě: rybaření, fitness, dětské hřiště, bazén

SHANGRI-LA, Boracay Resort and Spa

Filipíny
Lokalita: Boracay
Poloha:
Tento luxusní resort leží v severní části ostrova Boracay. Boracay je proslavený nádhernými plážemi s bílým pískem (pláže jsou hodnoceny jako jedny z nejkrásnějších na světě). Ostrov je položen asi 315 km jižně od hlavního města Manily. Areál hotelu se rozkládá ve svahu nad mořem uprostřed 12 ha přírodní rezervace v nedotčené krajině.

Popis:
Díky své odlehlé poloze nabízí maximální soukromí hostům a 350 m nedotčené pláže. Nabízí také řadu aktivit vhodných pro dospělé i děti. Jsou to např. wellnesss, venkovní tenisové kurty, lázně, bazén, potápění, šnorchlování apod.

Ubytování:
Resort se skládá z 219 vkusně zařízených pokojů včetně 36 vil a apartmánů. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybaveny plazmovou TV se satelitním příjmem, telefonem, kávovarem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 5*
Vybavení: zahrada, výtah, venkovní posezení, společenská místnost, soukromá pláž, snídaňová restaurace, směnárna, sauna, salonky, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, obchůdky, masáže, lázně, kosmetika, konferenční místnost, kavárna, kadeřnictví, jídelna, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, dětský klub, business centrum, bazén pro děti, bazén, bar, 24-hod.servis
Sport v místě: vodní sporty, terasa na slunění, tenis, šnorchlování, surf, stolní tenis, potápění, plachtění, kulečník, jachting, fitness, dětské hřiště, bazén

Stravování

Se snídaní.

Možnosti ubytování

Počasí

Manila

27°C Polojasno

×