800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Manila, Severní Luzon a odpočinek v Shangri-la Boracay

  • Nádherný poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

Odlet z Prahy do Manily.

2. den

MANILA
Přílet do Manily, kde Vás bude očekávat místní anglicky mluvící zástupce. Transfer do hotelu.

3. den

MANILA (snídaně, oběd)
Celodenní – privátní - výlet s anglicky mluvícím průvodcem k vulkánu Taal a do nádherné přírody kolem něj. Cestou k Tagaytay (asi 60 km) pojedete kolem mnoha malých pobřežních vesniček, rýžových polí a kokosových plantáží. Z Tagaytay se Vám pak naskytne dechberoucí pohled na vulkán Taal – sopku uprostřed sopky obklopené jezerem.
Odpoledne návrat zpět do hotelu. Během výletu oběd.

4. den

BANAUE (snídaně, večeře)
Po snidani Vás vyzvedne v hotelu řidič a vydáte se na sice dlouhou (cca. 6 hod), za to jistě nezapomenutelnou cestu po ostrově Luzon přes stále zelené provincie Nueva Ecija and Nueva Vizcaya až do vnitrozemí do oblasti Banaue. Cestou uvidíte množství vesniček a rýžových polí ve svazích okolních kopců. Ve měste San Jose se zastavíte na oběd, než se vydáte na další úsek cesty vedou cí přes průsmyk Dalton, či pitoreskní krajinu s pohořími a řekami kolem Bagabagu, než se dostanete ke kraji Ifuago. Nekonečné svahy hor s uměle vytesanými terasami rýžových polí nenechají nikoho chladným. Představa, že všechny terasy byly ručně vytesány do skal, je neuvěřitelná. Místní kmen Ifugao je před zhruba 2.000 lety vydlabal jen za použití primitivních nástrojů. Dodnes je nepochopitelné, jak celou stavbu spočítali a jen za pomoci kamenných motyk vybudovali.
Ubytování ve 3* hotelu Sanafe Lodge.

5. den

BANAUE (snídaně, večeře)
Čekají Vás dva dny v nezapomenutelné Filipínské přírodě, společnost Vám bude dělat privátní anglicky mluvící průvodce. Po snídani si nesednete do svého klimatizovaného minibusu, ale do tradičního dopravního prostředku „jeepney“. Jeepney jsou staré vojenské jeepy, které zde po 2. světové válce zanechala americká armáda. Filipínci ponechali předek a prodloužili zadní část auta; a dnes je využívají jako MHD a autobusy. V Manile jich jezdí tisíce, předhánějí se ve vypouštění černého dýmu z výfuku. Jízda stojí pár peso a zastávky jsou kdekoliv. Stačí zaklepat na strop nebo křiknout „para“. Dnešní jeepney samozřejmě mají novější datum výroby. Nicméně vypadají, že válku zažili. Jejich majitelé jsou na své vozy nesmírně pyšní a pomalovávají si je někdy až bizardními obrázky. Jízda v nich je zážitek, jen se připravte, že o klimatizaci tyto vozy nikdy neslyšely,

Po krátké jízdě se zastavíte na vyhlídce, odkud budete pozorovat místní rýžové terasy a okolní hory. Dojedete do vesnice Banga-An, které je o cca 2 km dál, na křižovatce do městečks Batad. Zde se setkáte s místními lidmi z kmene Ifugao. Odpoledne můžete vyrazit na trek do vesnice. Navštívíte místní tržiště a zažijete tak úžasnou atmosféru každodenního života. Turistů zde potkáte pomálu, takže atmosféra je opravdová a vy nejste pouhými diváky, ale aktéry dění.

6. den

BANAUE (snídaně, večeře)
Po snídani brzký odjezd směrem Sagada. Cesta do městečka Bontoc je jedním z vrcholů cesty Luzonem. Výhledy na rýžové terasy jsou dechberoucí a neuvěřitelné. Bontoc je horské centrální město položené na důležité křižovatce. O jeho významu pro místní ekonomiku se více dozvíte při návštěvě městského muzea. To bylo založeno 2 sestrami z Belgie, které v oblasti dlouhé dekády působily. V muzeu jsou uloženy předměty a staré fotografie ukazující historii a původ oblasti.
Po příjezdu do Sagady prozkoumáte toto malé městečko s tyčícími se borovicovými lesy v okolí, zavěšenými rakvemi na historických pohřebištích, uměle vyhloubenými jeskyněmi, které sloužili jako hřbitovy a „krematorium“, mohutnými pískovcovými útvary a nesčetnými vodopády.
Sagadu nebudete zkoumat pouze z auta, ale vyrazíte na krátný trek do okolí, který vám dá dýchnout místní atmosféru a možnost natočit a vyfotit památky i přírodu z bezprostřední blízkosti. Odpoledne návrat zpět.

7. den

MANILA (snídaně)
Snídaně a dopoledne odjezd z Banaue zpět do Manily. Ubytování v hotelu.

8. - 14. den

BORACAY (snídaně)
Transfer na letiště a odlet na ostr. Boracay. Po příletu transfer a ubytování. Pokoj typu: Deluxe Seaview / další typy pokojů Vám rádi nabídneme.

14. den

BORACAY - MANILA - PRAHA (snídaně)
Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy

15. den

Přílet do Prahy.Traders Manila ****

Poloha

Tento kvalitní hotel se nachází mezi částmi Malate a Pasay. Z pokojů je nádherný výhled na Manila Bay a Roxas Boulevard. Hotel nabízí skvělou polohu mezi letištěm a centrem Manily.

Ubytování

Hotel má k dispozici 303 prostorných a luxusně vybavených pokojů a apartmánů. Mezi základní vybavení patří klimatizace, telefon, kávovar, pokojová služba, sat. TV, internet, vysoušeč vlasů, minibar a trezor.

Vybavení

společenská místnost, sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, obchůdky, masáže, lázně, konferenční místnost, kavárna, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, čistírna, business centrum, bazén pro děti, bazén, bar

Sport v místě

rybaření, fitness, dětské hřiště, bazénSHANGRI-LA, Boracay Resort and Spa *****

Poloha

Tento luxusní resort leží v severní části ostrova Boracay. Boracay je proslavený nádhernými plážemi s bílým pískem (pláže jsou hodnoceny jako jedny z nejkrásnějších na světě). Ostrov je položen asi 315 km jižně od hlavního města Manily. Areál hotelu se rozkládá ve svahu nad mořem uprostřed 12 ha přírodní rezervace v nedotčené krajině.

Popis

Díky své odlehlé poloze nabízí maximální soukromí hostům a 350 m nedotčené pláže. Nabízí také řadu aktivit vhodných pro dospělé i děti. Jsou to např. wellnesss, venkovní tenisové kurty, lázně, bazén, potápění, šnorchlování apod.

Ubytování

Resort se skládá z 219 vkusně zařízených pokojů včetně 36 vil a apartmánů. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybaveny plazmovou TV se satelitním příjmem, telefonem, kávovarem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Vybavení

zahrada, výtah, venkovní posezení, společenská místnost, soukromá pláž, snídaňová restaurace, směnárna, sauna, salonky, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, obchůdky, masáže, lázně, kosmetika, konferenční místnost, kavárna, kadeřnictví, jídelna, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, dětský klub, business centrum, bazén pro děti, bazén, bar, 24-hod.servis

Sport v místě

vodní sporty, terasa na slunění, tenis, šnorchlování, surf, stolní tenis, potápění, plachtění, kulečník, jachting, fitness, dětské hřiště, bazén

Cena zahrnuje:

* Letenky včetně letištních tax a poplatků z Prahy na do Manily, na ostr. Boracay a zpět, v optimální knihovací třídě
* 3 noci ve 4* hotelu Traders se snídaní v Manile, 3 noci ve 3* hotelu Banaue s polopenzí a 6 nocí v rezortu Shangri-la Boracay Resort & Spa se snídaní.
* transfery letiště - hotel - letiště
* vstupy do památek a parků
* výlety s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem
* Cestovní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

* Volitelné připojištění do zahraníčí: 990 Kč
* Spropitné a osobní výdaje

Počasí

Manila

29°C Oblačno

×