800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BURI RESORT AND SPA

Tříhvězdičkový hotel vyšší střední kvality, Buri resort & spa, leží v zátoce Puerto Galera na ostrově Mindoro na Filipínách.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tříhvězdičkový hotel vyšší střední kvality, Buri resort & spa, leží v zátoce Puerto Galera na ostrově Mindoro na Filipínách. Zátoka Puerto Galera patří mezi nejhezčí místa v oblasti, dokonce byla vyhlášena organizací UNESCO za jednu z nejkrásnějších zátok na světě. Resort prošel kompletní renovací v roce 2006. Vyniká příjemnou atmosférou a přátelským personálem.

Ubytování

K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, SAT TV s plochou obrazovkou, balkon nebo terasa, telefon s přímou volbou, minibar a trezor. Všechny pokoje se nachází ve vilách, některé vily mají svoje soukromé bazény.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, zahrada s bazény, spa centrum, restaurace, bar, na vyžádání hlídání dětí, dětské menu, možnost připojení k internetu a klimatizace.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava

Široké možnosti sportů na pláži: šnorchlování, potápění, rybaření a další, nedaleko se také nachází golfové hřiště. Využít také můžete některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Pláž

Tropická pláž volně přechází v hotelovou zahradu.

Počasí

Manila

26°C Polojasno