800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BURI RESORT AND SPA

  • Hotel přímo u pláže
  • Obklopen krásnou tropickou zahradou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, tropická zahrada, venkovní bazény, spa centrum, restaurace, bar, na vyžádání hlídání dětí, dětské menu, možnost připojení k internetu a klimatizace. Vila s bazénem má 2 zahrádky, 2 velké koupelny a soukromý bazén. Zahradní vila má k dispozici také venkovní sprchu a venkovní koupelnu. Jak zahradní vila, tak vila s bazénem jsou vhodné pro páry. Rodinná vila je prostorná, vhodná pro rodiny s dětmi.  

Pokoje

Pokoje jsou zařízeny stylově s klimatizací a najdete tu koupelnu s WC, SAT TV s plochou obrazovkou, balkon nebo terasu, telefon s přímou volbou, minibar a trezor. Všechny pokoje se nachází ve vilách, některé vily mají svoje soukromé bazény.

Náš názor

Tento zrekonstruovaný rezort leží v zátoce Puerto Galera na Filipínách. Zátoka Puerto Galera patří mezi nejhezčí místa v oblasti, dokonce byla vyhlášena organizací UNESCO za jednu z nejkrásnějších zátok na světě. Buri Beach Resort vyniká příjemnou atmosférou, přátelským personálem, stylovým vybavením a nabídkou lázeňských procedur. Cesta z letiště trvá zhruba 2 hodiny do přístavu Batangas a potom je třeba dojet trajektem do Puerto Galera. Poslední trajekt pluje již ve 13:30, proto pro odpolední přílety do Manily, je cena již zkalkulovaná s jednou nocí na hotelu v Manile.

Počasí

Manila

28°C Skoro jasno

×