800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOstrovy ohnivého kruhu

Putování bizarními roklemi vulkánu Pinatubo (1780 m). Dva tisíce let staré terasy s rýžovými plantážemi. Koupání a odpočinek na plážích s korálovými útesy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. - 3. den

letecký přesun do Manily (pevnost Santiago, staré opevněné město Intramuros, katedrála Quiapo, čínská čtvrť), turistické, výletní a zábavní centrum Angeles (go-go bary)

4. - 6. den

bizarní kaňony a lávová pole vulkánu Pinatubo (1780 m), výstup do kráteru sopky s možností koupání, městečka Pampango a Bacolor zalitá lávou po sopečné erupci, přírodní rezervace na ostrovech v Lingajském zálivu, prohlídka starého horského městečka Baguio (katedrála, opuštěné zlaté doly, parky a tržiště)

7. - 9. den

přejezd Centrálních Kordiller po horské silnici Zig Zag Road s mnoha serpentinami a nádhernými výhledy, výlet do krasové oblasti u městečka Sagada (propasti, vodopády, podzemní řeky a jezera), návštěva Údolí ozvěn a Jeskyně visících rakví, možnost výstupu na Mt. Ampacao (1889 m)

10. - 12. den

putování po 2000 let starých terasách rýžových polí v horské oblasti Banaue (nádherné výhledy, četné vodopády, domorodé vesnice kmene Ifugao, muzeum), celodenní pěší výlet po okolí vesničky Batad, odjezd do Manily a dále do přístavu Batangas

13. - 18. den

plavba na ostrov Mindoro, odpočinek na nádherných plážích v Puerto Galera a v Sabangu (možnost šnorchlování, dobré jídlo a pravé fi lipínské masáže), přesun na korálový ostrov Boracay (nejdelší fi lipínská písečná pláž se stovkami přelétajících kaloňů), plavba na ostrov Romblon a návrat do Batangasu

19. - 21. den

lodní výlet po kalderovém jezeře Tall (možnost výstupu do kráteru činné sopky uprostřed jezera a koupání v jejích termálních vývěrech), návrat do Manily (individuální prohlídka města, nákup suvenýrů), návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

zpáteční letenku do Manily včetně všech poplatků, místní dopravu, noclehy v turistických hotelech, služby průvodce, informační materiály a cestovní pojištění.

Počasí

Manila

28°C Převážně oblačno

×