800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRýžové terasy Banaue

Rýžové terasy Banaue a koupání na tropickém ostrově

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA – MANILA
Odlet z Prahy, přes Evropu do Manily.

2. den

MANILA
Přílet do Manily, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

3. den

MANILA – BANAUE
Snídaně. Cesta probíhá filipínskou venkovskou krajinout, typickými vesnicemi a městečky, což Vám umožní seznámit se s jedoduchým životem domorodců. Zastávka v Dalton Pass, který připomíná místo smrti generála Daltona, který zde zahynul kulkou snipera. Dále budeme projíždět přes Bagabag, odkud už se začínají zvedat do výšky pitoreskní hory. Ubytování a nocleh v hotelu v Banaue.

4. den

BANAUE – RÝŽOVÉ TERASY A NÁVŠTĚVA VESNICE
Snídaně. Odjezd do tradiční vesnice Banga-an, která se ztrácí uprostřed rýžových teras. Tyto rýžové terasy jsou také nazývány „schody do nebe“. Proběhně 20-ti minutový trek klesající stezkou, díky čemuž budeme mít možnost se blíže seznámit s každodenním životem Ifuagů. Poznávání jejich života a zvyků je nezapomenutelným a fascinujícím zážitkem. Nocleh v hotelu v Banaue.

5. den

BANAUE – SAGADA/BONTOC
Snídaně. Návštěva města Sagada. Podle počasí prohlídka pohřebních jeskyní a zvěšených rakví s mumifikovanými těly. V Bontoc pak navštívíme muzeum, které je replikou obydlí lidí z kmene igorot. Toto muzeum skrývá kolekci autentických artefaktů a fotografií místních kmenů. Posledním bodem programu je představení místního folklóru, uvidíme zpěvy a tance, které místní stále běžně praktikují. Nocleh v hotelu v Banaue.

6. den

BANAUE – MANILA
Snídaně. Odjezd do Manily. Cestou zastavíme na místě, odkud si vychutnáme nádherný výhled na rýžové terasy, zatímco mraky se valí pod Vámi i nad Vámi. Příjezd do Manily, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

7. den

MANILA – CEBU (BORACAY, BOHOL)
Snídaně. Transfer na letiště a odlet na Cebu (Boracay, Bohol). Přivítání na letišti, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

8.-10. den

CEBU (BORACAY, BOHOL)
Snídaně. Volno k opalování, koupání, potápění a fakultativním výletům. Nocleh v hotelu.

11. den

CEBU (BORACAY, BOHOL) – MANILA – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště a odlet přes Manilu a Evropu do Prahy

12. den

PRAHA
Přílet do Prahy

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Manila

27°C Převážně oblačno

×