800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Filipín

Zvláště vhodný pro milovníky přírody. Rafting k vodopádu, návštěva nejmalebnějších rýžových teras na světě a divoká horská krajina se nezapomíná.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

Cesta do oblasti malebné přírody.

1. den
- odlet z Prahy do Manily.

2. den
- dolet do Manily. Transfer do hotelu, volno.

3. den
- dopoledne transfer z hotelu do města Talisay, místa, odkud se vychází na procházky do vulkanické oblasti. Plavba lodí k ostrovu Talisay, kde se nachází vulkán Taal – procházka ke kráteru. Návrat do Manily.

4. den
- průjezd vnitrozemím Filipín do Baguia. Půldenní prohlídka dominanty města – letního prezidentského sídla, místního trhu, botanické zahrady, Camp John Hay a parku Burnham. Přenocování v Baguiu.

5. den
- odjezd do Sagady. Cesta povede přes malebné pohoří Kordiller podél terasovitých políček a nejvyšší hory Luzonu Mt. Pulag. Ubytování v horském městě Sagada, které je známé svými horskými kmeny se svébytnými pohřebními rituály.

6. den
- dopoledne prohlídka Sagady – radnice, místní trh, galerie. Následně výlet do pohřebního údolí se zavěšenými rakvemi a posvátnými jeskyněmi. Poté přejezd do města Bonton, kde uvidíte sbírku etnologických předmětů spojenou s životem těchto kmenů. Zároveň absolvujete procházku do místní vesnice, kde navštívíte školu a komunitní centrum. Den zakončíte přejezdem do Banaue, kde se nacházejí nejkrásnější terasovitá rýžová pole Asie. Ubytování v Banaue.

7. den
- celodenní prohlídka Banaue a okolí, vodopády, políčka, malebné výhledy.

8. den
- návrat zpět do Manily, volno.

9. den
- dopoledne transfer na letiště, přelet do Puerto Princesa. Po příletu krátká prohlídka města a trhu. Následně přejezd do Sabangu a do oblasti Daluyon, pobyt u moře, možnost koupání.

10. den
- dopoledne trek po tzv. opičí stezce v oblasti řeky Underground. V národním parku projedete lodí mezi mangovníky a prohlédnete si místní mangrovou svatyni. Ubytování v Daluyonu.

11. den
- dopoledne přejezd do San Rafaelu, procházka ke kmenu Batak a následně návrat do Puerto Princesa.

12. den
- transfer na letiště, přelet zpět do Manily. Odpoledne volno na nákupy.

13. den
- volno do transferu na letiště, odlet zpět do Prahy.

Počasí

Manila

29°C Převážně oblačno

×