Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Filipíny | Mindanao | Pamalican Island

Amanpulo

   Hodnocení

   5599 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Resort má 42 pokojů. Je zde restaurace, bar, pokojová služba a konferenční místnost. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, kuchyň a koupelna. Ke standardnímu vybavení většiny pokojů patří i terasa. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo kingsize manželskou postel. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří telefon, televize a CD přehrávač. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   V komplexu je možné příjemně trávit volný čas. Pro hosty je zde bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat tenisu. Za poplatek je dále v nabídce rybaření. Jsou zde nabízeny tytovodní sporty: šnorchlování. Za poplatek je windsurfing a plachtění. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například fitness studio. V prázdninovém areálu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa, saunu a masáže.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248