800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLedový hrad LumiLinna

Ve Finsku, u severního pobřeží Botnického zálivu, se v centru města Kemi tyčí ledový hrad LumiLinna. Za mohutnými hradbami si mohou dospělí i děti vychutnat nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa a odnést si spoustu zážitků. Nádherná souhra barev, tvarů a umělecké práce lahodí oku i duši.
Uvnitř hradu se nachází výjimečný ledový hotel. Zde máte jedinečnou možnost vychutnat si kouzlo pravého polárního světa. Průměrná teplota v hotelu je -5o C, vám však bude příjemné teplo uvnitř kvalitních spacích pytlů. Tyto spací pytle jsou speciálně vytvořeny pro nejnáročnější podmínky polárních expedic. V hotelu jsou především dvoulůžkové pokoje, ale je zde také několik pětilůžkových pokojů a jedno novomanželské apartmá.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Ubytovaní hosté si mohou vybrat z mnoha aktivit, které jim umožní užít si pobyt v polární krajině se vším všudy. Můžete se vydat na plavbu obřím ledoborcem, vydat se na safari se psím či sobím spřežením. Anebo se můžete prohánět po zasněžených pláních na sněžném skútru. Pro nejmenší je také připravena spousta aktivit, aby i oni si mohli odnést jedinečné zážitky ze severu. Až vám z toho všeho vyhládne, můžete se občerstvit v exkluzivní restauraci. Stoly jsou vyrobeny z ledu a sedačky pokrývá hustá sobí kožešina. Kromě teplých a studených nápojů si můžete vybrat z bohaté nabídky pokrmů.

Příplatky

Plavba na LEDOBORCI SAMPO (4 hodiny, vč. oběda, prohlídky ledoborce, průvodce a hodinové zastávky mezi krami ledu, kde má každý možnost vyzkoušet si plavání v moři. Zapůjčení zatepleného neoprénového obleku je v ceně. Cena za dospělého: 6 750 Kč, cena za dítě 4-11 let: 3 500 Kč, na vyžádání zajistíme letenku, cena za osobu od 8000 Kč: 8 000 Kč

Info

Kousek od sněhového hotelu kotví slavný ledoborec Sampo.Na vyžádání zajistíme plavbu ledoborcem po zamrzlém Botnickém zálivu - jedinečný zážitek! Limitovaný počet míst.
Na vyžádání zajistíme letenky do Tornio, nocleh v "teplém" hotelu v Kemi a další zimní aktivity (husky safari, sobí farma, sněžné skútry atd.)

Počasí

Finsko

8°C Slabý déšť

×