800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRomantika za polárním kruhem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Zažijte pravou romantiku uprostřed zasněžené laponské přírody…

Poloha

hotel se nachází v Saariselkä uprostřed nádherné laponské scenerie, přesto je výborně dopravně dosažitelný po silnici autem či autobusy, které mají u hotelu zastávku. Letiště Ivalo je vzdálené 35 km.

Stravování

polopenze

Ubytování

40 vytápěných srubů vybavených malou ledničkou, kuchyňským koutkem, saunou, krbem, WC a koupelnou. V zimě se rovněž nabízí možnost ubytování v tradičním sněhových iglú, která jsou postavena dle počasí od prosince či ledna do konce dubna. Další možností jsou futuristická skleněná iglú, z nichž můžete pozorovat polární záři, viditelnou od konce srpna do konce dubna, proskleným stropem v běžné pokojové teplotě. Prosklená iglú jsou vybavena WC a malým umyvadlem a je v nich pokojová teplota kolem 20°C i v -30°C. Společné sprchy a WC se nachází v hlavní budově hotelu. Při ubytování jak ve sněhovém, tak v proskleném iglú nemáte u sebe zavazadla, ta jsou v uzamčeném prostoru hotelu, vy máte u sebe jen to nejnutnější. Žádná z kategorií pokojů se během pobytu neuklízí.

Vybavení

Zařízení hotelu: recepce, obchod se suvenýry, základními pochutinami a hygienickými potřebami, Wifi zóna, 1 restaurace, v zimě ledový bar a sněhová kaple (cca od prosince/ledna do dubna). Největší kouřová sauna na světě vybavená svou vlastní restaurací, tento prostor je však vymezen pouze skupinám.
Aktivity a zábava: lyžařské túry s průvodcem-lyžařská síť stezek s více než 180 km tratí vede přímo kolem hotelu. (běžky k zapůjčení v hotelu). Areál sjezdovek Saariselkä je od hotelu vzdálený 10 km a je dostupný pravidelným autobusovým spojením.
V létě výlety lodí na řece Lemmenjoki, rybaření na jezeře Inari, výlet do Utsjoiki-nejsevernější obce Finska či do Kaunispää za půlnočním sluncem. Okolí hotelu nabízí skvělé možnosti pro pěší turistiku či cyklistiku (zapůjčení jízdních kol v hotelu možné). Půlnoční slunce svítí po dobu dvou měsíců - června a července, v tuto dobu slunce svítí 24 hodin denně a noci jsou světlé od května do konce srpna.

Výlety

Výlety k zakoupení na místě: 1.husky safari (2 hod) 114 EUR/os., 2. jízda na koni (1 hod) 89 EUR/os., 3.jízda na sněžném skútru (2 hod) 91/EUR/os., 4. návštěva sobí farmy (3 hod) 144 EUR/os., 5.návštěva Santova domu (1,5 hod) 72 EUR/os. (transfer není v ceně), 6.vyjížďka za polární září v saních zapřažených v koňském povozu (1,5 hod) 104,- EUR/os., 7.rybaření na ledu na jezeře Inari - v saních za sněžným skútrem (9 hod) 185,- EUR/os., 8.návštěva ledoborce Sampo v Kemi včetně oběda na palubě (13 hod) 743,- EUR/os. Ceny jsou orientační a platí při účasti 2 osob.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Finsko

2°C Převážně oblačno

×