800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTallin - Helsinky - Petrohrad

Tallin / Helsinky / Petrohrad

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odlet z Prahy do Tallinu, okružní jízda a prohlídka malebného historického jádra města - Staré město - Radniční náměstí, radnice, městské hradby..., Horní město - Hradní náměstí, pravoslavná katedrála Alexanda Něvského, hrad Toompea, kostel sv. Mikuláše..., odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd trajektem z Tallinu do Helsinek, celodenní výlet do hlavního města Finska, prohlídka historické části města s průvodcem - prezidentský palác, parlament, Sibeliův památník, námořní pevnost Suomenlinna (UNESCO)... Volno k individuálním prohlídkám a nákupům. V odpoledních hodinách odplutí zpět do Tallinu, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd do Petrohradu s případnou zastávkou ve městě Narva na hranicích s Ruskem, pro příjezdu do Petrohradu okružní jízda městem, odjezd na ubytování, fakultativně výlet lodí po Něvě, fakultativně večeře, fakultativně vstupenka na folklorní představení "Ruský národní večer".
4. den: Po snídani odjezd do Petrodvorců - prohlídka areálu jedinečných parků, paláců, fontán... volno, návrat do Petrohradu, prohlídka města s průvodcem - Zimní palác, prohlídka Petropavlovské pevnosti a katedrály sv. Isáka, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani volno v Petrohradu k individuálním návštěvám pamětihodností, nákupům apod... nebo fakultativně návštěva Ermitáže, odpoledne transfer na letiště, odlet do Prahy.

Počasí

Finsko

12°C Slabý déšť

×