800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZimní dobrodružství na polárním kruhu

"Seznamte se s podmanivou krásou zimní Skandinávie. Přidejte se k těm, kteří už odhalili kouzlo Severu, a vydejte se třeba na polární kruh. Nemusíte být ani milovníci bílé stopy, sjezdovek či mrazu. Pobyt v hotelu s bazénem a saunou nebo ve stylově vytápěných srubech s vlastní saunou. A atraktivní půldenní aktivity Vás přesvědčí, že zima na polárním kruhu může být opravdu pohádková. Vydejte se s námi na výlet do finské divočiny. Tady přímo na polárním kruhu má zima své neobyčejné kouzlo. Čekají vás pravé zimní radovánky: jízda na sněžných skútrech, jízda psím i sobím spřežením, rybaření na jamkách, sněžnice, sjezdové lyžování a pravá finská sauna. Při trošce štěstí budete moci spatřit kouzelnou polární záři."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy přes Helsinky do Rovaniemi. Transfer do Iso Syöte. Nocleh.

2. den:

dopoledne výlet na sněžných skútrech do zasněžené divočiny. Na zamrzlém jezeře chytání ryb ve vyvrtané díře v ledu. Přestávka na kávu uvařenou nad ohněm. Návrat do střediska. Odpoledne možnost lyžování. Večer fakultativně jízda na sněžných skútrech s cílem pokusit se spatřit polární záři. Nocleh.

3. den:

snídaně. Husky safari – jízda se psím spřežením (12 km). Odpoledne fakultativně sněžnice, běžky nebo sjezdovky (fakultativně). Nocleh.

4. den:

snídaně. Po příjezdu na sobí farmu osedlání spřežení a projížďka tak, jak to zde dříve činili všichni. Fakultativně možnost objednat: jízdu autem na sněhu a ledu, další výlet na skútrech anebo cestu do Rovaniemi na polární kruh s cílem navštívit a přespat ve sněhovém hotelu (v ceně je prohlídka hotelu a večeře). Nocleh.

5. den:

po vesnici Santa Clause. Odpoledne odlet přes Helsinky do Prahy.

Iso Syöte

je umístěn na vrcholku kopce, odkud je rozhled široko daleko na laponské lesy, jezera a údolí. Mohutné omrzlé stromy vytvářejí kulisu trolího lesa. Některé aktivity jsou v ceně zájezdu, jiné si můžete fakultativně objednat již při zakoupení zájezdu. V místě se můžete vydat na běžky nebo sjezdovky. Ubytování se snídaní v hotelu nebo ve stylových dřevěných srubech pro 2-4 osoby. Večeře lze přiobjednat. 

Počasí

Finsko

10°C Převážně oblačno

×