800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZimní pohádka

Budete obklopeni nádhernou zimní přírodou Laponska. Doporučujeme jako romantický pobyt.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Přílet do Ivala
Odlet kolem poledne z Prahy přes Helsinki. Přílet do Ivala okolo 18. hodiny. Transfer do hotelu Kakslauttanen hotel and Igloo Village (cca. 45 minut), odpočinek a večeře v restauraci.

2. den

Snowmobile safari
Po snídani Vás čeká dvouhodinová projížďka na snowmobilech. Pojedete do blízké vesnice Saariselka (cca. 10 km). Obdržíte plné vybavení (termo oblečení, boty, rukavice, helmu atd. Průvodce Vám ukáže, jak řídit a poté se již vydáte k nádherné soutěsce Kaunispaa, dále lesem. Po cestě Vám bude k dispozici teplá káva. Odpoledne odpočinek na hotelu.

3. den

Den na běžkách
Dnes dostanete vybavení a můžete si užít celý den na běžkách v Národním parku Urho Kekkonen. V okolí hotelu je cca. 200 km lyžařských tras a tu svou si tu najde opravdu každý. Dnešní ubytování bude neobvyklé, protože se na jednu noc přestěhujete do skleněného iglú, kde máte příležitost obdivovat polární záři přímo z postele.

4. den

Volný den
Dnes Vás čeká volný den, na hotelu si můžete vybrat další aktivity jako výlet na sobí farmu, půjčení sněžnic, tvoření ledových soch atd.

5. den

Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy (odlet je kolem poledne, návrat do Prahy okolo 19. hodiny)

Kakslauttanen hotel and Igloo Village 4*

Poloha
Tento hotel nabízí jedinečný zážitek z oblasti Saariselkä Fell ve finské části Laponska. Letiště Ivalo je asi 40 minut jízdy.

Vybavení
Hotel má nějvětší kouřovou saunu na světě s vlastní restaurací.

Pokoje
Hotel má 40 srubů vybavených postelí, toaletou se sprchou, malou kuchyňkou, krbem a vlastní saunou. Každý srub má svou zahradu a zajištěné soukromí. Dále je zde 20 skleněných iglú a 30 sněhových iglú (přes zimu, obojí otevřené od ledna do dubna). Teplota ve sněhovém iglú se pohybuje mezi -3 a 6 stupni, hotel poskytuje teplé oblečení a spacáky. Oproti tomu skleněné iglú poskytuje nádherný výhled na osvětlenou oblohu a pokud je štěstí i polární záři. Díky moderní technologii si udržují příjemnou pokojovou teplotu, i když je venku -30 stupňů. Skleněná iglú mají toalety, ale sprchy jsou společné.

Počasí

Finsko

19°C Jasno