800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LES VERMARINES

Le Verdon sur Mer je situován poblíž Bordeaux, v oblasti Grave, v blízkosti slavných vinic (Margaux, Pouillac asi 45 km).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Le Verdon sur Mer je situován poblíž Bordeaux, v oblasti Grave, v blízkosti slavných vinic (Margaux, Pouillac asi 45 km).

Ubytování

Rezidence se nachází asi 500 metrů od centra a 1 km od pláže Estuaire a 2 km od oceánu. Je tvořena 136 apartmány okolo bazénu. V okolí naleznete několik základních obchodů.
V rezidenci máte k dispozici recepci, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, wifi připojení za příplatek na apartmánech, venkovní parkoviště (163 parkovacích míst).

K dispozici jsou kompletně vybavené byty.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 27 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou, kabina na spaní s dvěma lůžky, kuchyňský kout (elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 35 m2, obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, spací kabina s patrovou postelí, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí),koupelna, oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 42 m2, obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, spací kabina s patrovou postelí a lůžkem, u vchodu jedno lůžko, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna, oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Vynikající místo na pořádání výletů po francouzských vinařstvích. Doporučujeme návštěvu přístavu Médoc, Bloc. Vynikající místo na výlety na kolech.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Akvitánie

27°C Polojasno

×