800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOMAINE IRATZIA

  • Skvělý výchozí bod pro řadu výletů
  • Komplex apartmánů

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rezidenční komplex apartmánů se nalézá v parku lemovaném piniemi, asi 400 metrů od písečné pláže Erromardie. Rezidence je situována cca 2,5 km od centra města a cca 1 km od prvních obchodů.

Ubytování

V rezidence je k dispozici recepce, venkovní bazén (otevřený od poloviny dubna do konce září dle počasí), restaurace s terasou, podzemní parkoviště zdarma (1 apartmán / 1 parking), veřejné parkoviště cca 100 m od rezidence, tenisový kurt za poplatek, hřiště na pelotu, prádelna za příplatek, wifi připojení na apartmánech za příplatek, TV na apartmánech za příplatek.

V malých vilkách naleznete kompletně zařízené apartmány.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 33 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, terasa.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 43-45 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina s palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6+, cca 43-45 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, dva pokoje s manželskou postelí, s oddělenými lůžky nebo palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 52 m2, zařízený kuchyňský kout (lednice, sklo-keramické plotýnky, mikrovlnná trouba/grill, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, tři pokoje s manželskou postelí, s oddělenými lůžky nebo palandou, koupelna s WC, terasa nebo balkon.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Možnost výletů do lázní Biarritz, rybářského přístavu Cibour, vesničky Ainhoa, španělského San Sebastianu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Akvitánie

9°C Jasno

×