800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAlsasko s ubytováním v centru Riquewihr

3–denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Prohlídka Štrasburku – katedrála Notre-Dame, Rohanský palác, malebná Petite France. Fakultativní výlet po kanálech řeky Ill, hrázděné domy, středověké strážní věže, kryté mosty, palác Evropského parlamentu. Ubytování v samotném centru Riquewihr v hotelu La Couronne. Večerní posezení v jedinečném historickém středu. Nocleh.

2. den

Snídaně. Prohlídka Colmaru. Cesta po stopách patronky Alsaska, svaté Odilie, k nejnavštěvovanějšímu poutnímu místu na hoře Mont-Ste-Odile. Prohlídka kláštera na skalním útesu s pěkným výhledem na alsaskou nížinu. Návštěva dominanty Alsaska, hradu Koenigsbourg. Nocleh.

3. den

Snídaně. Výlet do pohoří Vogézy po horské silnici Route des Cretes s výhledem na německý Schwarzwald a švýcarskou Juru. Zastávka u památníku z 1. sv. války Vieil-Armand. Výjezd na nejvyšší horu Vogéz Grand Ballon 1424 m s krátkým výstupem na vyhlídkové místo s jedinečným pohledem na Alsasko. Cesta Route du vin se zastávkou v městečku Ribeauvillé, degustace alsaského vína. Podvečer odjezd do ČR.

Minimální výměna na vstupy

50 Eur.

Počasí

Akvitánie

7°C Oblačno

Francouzská riviéra

9°C Oblačno

Korsika

7°C Oblačno

Paříž a okolí

9°C Oblačno

Pikardie

8°C Oblačno

Poitou Charentes

9°C Oblačno