Zobrazit všechny nabídky
Francie

Alsasko s ubytováním v centru Riquewihr

  Poloha a popis

  1. den

  Odjezd ráno. Prohlídka Štrasburku – katedrála Notre-Dame, Rohanský palác, malebná Petite France. Fakultativní výlet po kanálech řeky Ill, hrázděné domy, středověké strážní věže, kryté mosty, palác Evropského parlamentu. Ubytování v samotném centru Riquewihr v hotelu La Couronne. Večerní posezení v jedinečném historickém středu. Nocleh.

  2. den

  Snídaně. Prohlídka Colmaru. Cesta po stopách patronky Alsaska, svaté Odilie, k nejnavštěvovanějšímu poutnímu místu na hoře Mont-Ste-Odile. Prohlídka kláštera na skalním útesu s pěkným výhledem na alsaskou nížinu. Návštěva dominanty Alsaska, hradu Koenigsbourg. Nocleh.

  3. den

  Snídaně. Výlet do pohoří Vogézy po horské silnici Route des Cretes s výhledem na německý Schwarzwald a švýcarskou Juru. Zastávka u památníku z 1. sv. války Vieil-Armand. Výjezd na nejvyšší horu Vogéz Grand Ballon 1424 m s krátkým výstupem na vyhlídkové místo s jedinečným pohledem na Alsasko. Cesta Route du vin se zastávkou v městečku Ribeauvillé, degustace alsaského vína. Podvečer odjezd do ČR.

  Cena zahrnuje

  2 noci se snídaní v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu, průvodce.

  Cena nezahrnuje

  komplexní pojištění 90 Kč, 1 večeře - alsaské menu 550 Kč.

  Minimální výměna na vstupy

  50 Eur.

  Poznámka

  S ohledem na opci ubytování v tomto výjimečném hotelu doporučujeme velmi včasnou rezervaci.