800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAP MORGAT

  • Písečná pláž je vzdálená cca 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází v přírodním parku Armorique v blízkosti podivuhodného a dominantního útesu. Písečná pláže je od rezidence vzdálena cca 300 m, obchod s potravinami je vzdálen cca 500 m, centrum letoviska Crozon Morgat je vzdáleno cca 10 minut chůzí.

Ubytování

K dispozici je recepce, venkovní bazén, prádelna za příplatek, venkovní parkoviště za příplatek, dětský koutek, donáška pečiva na recepci, wifi připojení na recepci a apartmánech.
Byty jsou kompletně vybaveny.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňská kout (sklo-keramická deska, lednice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 42 m2, plně vybavený kuchyňská kout (sklo-keramická deska, lednice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, oddělené WC, někdy koupelna s WC navíc, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

Strava

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 500 m
×