Zobrazit všechny nabídky
Francie | Crozon

CAP MORGAT


  Poloha a popis

  Poloha

  Rezidence se nachází v přírodním parku Armorique v blízkosti podivuhodného a dominantního útesu. Písečná pláže je od rezidence vzdálena cca 300 m, obchod s potravinami je vzdálen cca 500 m, centrum letoviska Crozon Morgat je vzdáleno cca 10 minut chůzí.

  Ubytování

  K dispozici je recepce, venkovní bazén, prádelna za příplatek, venkovní parkoviště za příplatek, dětský koutek, donáška pečiva na recepci, wifi připojení na recepci a apartmánech.
  Byty jsou kompletně vybaveny.

  Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňská kout (sklo-keramická deska, lednice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

  Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 42 m2, plně vybavený kuchyňská kout (sklo-keramická deska, lednice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, oddělené WC, někdy koupelna s WC navíc, trezor za příplatek, balkon nebo terasa.

  Strava

  Vlastní.

  Počasí  678908162432°C