800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CASTEL TRÉGOR

Středisko Tréguier je městečko v samém srdci pobřeží Granit Rose – Pobřeží růžové žuly. Nachází se na cestě uprostřed známého letoviska Paimpol a lázeňského střediska Perros Guirec.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Středisko Tréguier je městečko v samém srdci pobřeží Granit Rose – Pobřeží růžové žuly. Nachází se na cestě uprostřed známého letoviska Paimpol a lázeňského střediska Perros Guirec.

Ubytování

Je v zrekonstruovaném domě z 18. století uprostřed starého města. Je vzdálen cca 200 m od typicky bretaňské katedrály, v blízkosti je přístav a obchůdky.
K dispozici je recepce a wifi připojením za příplatek, malý vnitřní bazén, sauna a vířivka za příplatek, společenská místnost.

Tato autentická rezidence nabízí kompletně vybavené byty.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 17 - 20 m2, kuchyňský kout (plynový vařič s dvěma plotýnkami, lednice, trouba), obývací pokoj se sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 m2, kuchyňský kout (plynový vařič s dvěma plotýnkami, lednice, trouba), obývací pokoj se sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj v patře s manželskou postelí, koupelna s WC.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 28 - 35 m2, kuchyňský kout (plynový vařič s dvěma plotýnkami, lednice, trouba), obývací pokoj se sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj v patře s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC.
Nebo
kuchyňský kout (plynový vařič s dvěma plotýnkami, lednice, trouba), obývací pokoj s dvěma sedacími soupravami se spaním pro 4 osoby, pokoj v patře s manželskou postelí, koupelna s WC.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 46 - 50 m2, kuchyňský kout (plynový vařič s dvěma plotýnkami, lednice, trouba), obývací pokoj se sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj v patře s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou a jedním lůžkem, koupelna s WC.
Nebo
kuchyňský kout (plynový vařič s dvěma plotýnkami, lednice, trouba), obývací pokoj se sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj v patře s třemi oddělenými lůžky, pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna s WC.

Strava

Vlastní.

Hodnocení

Výjimečné místo pro své písčité pláže, jedinečné seskupení skalních útvarů z růžové žuly, pro své bohaté umělecké a přírodní dědictví této pozoruhodné oblasti.

×