800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Bretaní - autokarem

10-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd večer. Noční přejezd.

2. den

Zastávka v městě Vitré, jež má nejlépe zachovalý ráz bretaňských měst z doby 15. století. Staré město se vyznačuje bezpočtem klikatých uliček posetých hrázděnými domy. Odpoledne ubytování v centru Rennes – pěší prohlídka hlavního města Bretaně, stará část města, brána Porte Mordelaise, náměstí Place des Lices, Palais de Justice, katedrála St. Pierre, Hotel de Ville s přilehlým náměstím Place de la Mairie. Nocleh.

3. den

Snídaně. Prohlídka slavného opatství Mont-Saint-Michel. Návštěva bývalého korzárského přístavu Saint-Malo. Přejezd do oblasti Smaragdového pobřeží se zastávkou na jednom z nejkrásnějších mysů Cap Fréhel se širokým výhledem do okolí. Ubytování, nocleh.

4. den

Snídaně. Přejezd při pobřeží do městečka Tréguier, staré město s typickou bretaňskou katedrálou. Zastávka na Pobřeží růžové žuly v lázních Perros – Guirec a turistickém středisku Ploumanach, jenž je proslulé skalními útvary z růžové žuly. Zastávka v městečuo Guimiliau s návštěvou jedné z nejkrásnějších bretaňských kalvárií pocházejících z 16.století a čítající více jak 200 postav. Ubytování. Nocleh.

5. den

Snídaně. Poloostrov La Cornouaille. Locronan, městečko s kamennými renesančními domy Vás přenese o několik století zpět do minulosti. Dále přes rybářské městečko Douarnenez na slavný mys Pointe du Raz. Na závěr dne prohlídka staré části Quimper, katedrála St. Corentin, která bývá považována za nejcelistvější gotickou katedrálu v Bretani. Nocleh.

6. den

Snídaně. Prohlídka Concarneau, jehož hlavní pozoruhodností je uzavřené město. Přejezd do oblasti Carnaku s návštěvou prehistorických megalitických památníků - Menec, Locmariaquer. Na závěr dne Vannes, staré město uzavřené do středověkých hradeb obklopující katedrálu St-Pierere. Ubytování. Nocleh

7. den

Snídaně. Návštěva největšího bretaňského města – Nantes. Hrad bretaňských knížat, katedrála St Pierre et St Paul. Bezpečnostní pauza autobusu. Fakultativní večeře. Podvečer odjezd.

8. den

Návrat dopoledne.

×