800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCannes, Nice, Monako a krásy přímořských Alp - letecky

5-denní letecký zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy linkou v 19:10, přílet do Nice 20:55. Ubytování, nocleh.

2. den

Snídaně. Připojení ke skupině autobusového zájezdu. Dopoledne prohlídka Cannes, procházka po přímořské palmové promenádě Croisette, staré čtvrti Le Suqeut s krásným výhledem na přístav a Festivalový palác. Volno na koupání nebo výlet na souostroví Lerins – ostrovy St. Marguerite (eukalyptové a piniové háje, Vaubanova pevnost) nebo St. Honorat (opevněný klášter z 11. století). Odpoledne ubytování v Nice. Pěší prohlídka Nice – Anglická promenáda, návštěva staré čtvrti, kopeček Le Chateau s překrásným pohledem na Zátoku Andělů, Place Massena. Možnost návštěvy Chagallova muzea v Nice. Nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva střediska Antibes. Možnost prohlídky Picassova muzea. Prohlídka středověkého městečka Saint Paul de Vence, patřícího mezi nejvíce navštěvovaná místa Francie. Kouzelné staré uličky, opevněné hradby, kamenné fasády z 16. a 17. století tvoří společně s uměleckými galeriemi jedinečný ráz tohoto místa. Pro jedinečné kouzlo tohoto místa zde žila řada světových umělců. Průjezd soutěskou Gorges du Loup a návštěva jedinečné horské vesničky Gourdon, položené 500 metrů nad údolím říčky Loup. Nocleh.

4. den

Snídaně. Přejezd Napoleonovou cestou do Castellone a přejezd do malebné vesničky Moustiers-Sainte-Marie, položené na úpatí skalních útesů a proslavené výrobou keramiky. Zastávka u přehrady Sainte Croix ležící v těsné blízkosti kaňonu Verdon. Průjezd nejvelkolepějším evropským kaňonem Grand Canyon de Verdon, dosahující hloubky 250 až 700 metrů, zastávky s vyhlídkou na ojedinělý přírodní útvar. Nocleh.

5. den

Snídaně. Přejezd do vesničky Eze položené 400 metrů nad Středozemním mořem. Exkurze do parfumerie Galimard nebo Fragonar vyrábějící parfémy pro velké evropské salony. Zastávka v Saint Jean Cap Ferrat a návštěva luxusní Villy de Rothchild, s krásnou zahradou a mimořádnými výhledy na Středozemní moře. Bezpečnostní pauza autobusu. Návštěva Monackého knížectví, prohlídka oblasti Le Rocher – Oceánografické muzeum, park St. Martin, katedrála, staré město a knížecí palác. Monte Carlo se slavným Casinem. Transfer vlakem do Nice – St. Augustin (asi 800 metrů od letiště). Individuální odbavení. Odlet 21:40, návrat do Prahy ve 23:25.

Příplatky u průvodce

Večeře cca 20 Eur.

Minimální výměna na vstupy

70 EUR.

Počasí

Akvitánie

16°C Oblačno

Francouzská riviéra

13°C Jasno

Korsika

17°C Jasno

Languedoc-Roussillon

18°C Oblačno

Paříž a okolí

15°C Slabý déšť

Pikardie

14°C Převážně oblačno

Poitou Charentes

17°C Převážně oblačno

×