Zobrazit všechny nabídky
Francie

Disneyland, Asterix Park & Paříž


   Poloha a popis

   Program

   1. DENOdjezd v pozdějších večerních hodinách z ČR, noční přejezd přes Německo do Francie.
   2. DENPřed polednem příjezd do Paříže, okružní jízda centrem města se zastávkou na slvané třídě Champs Elysées. Poté přejezd k Eiffelově věži, zde volno k její návštěvě. V podvečer odjezd z Paříže na hotel, ubytování. Nocleh.
   3. DENPo snídani odjezd do Asterix Parku se spoustou originálních atrakcí. Užijete si nejen horské dráhy a vodní atrakce, ale i představení a show. V galské vesničce se setkáte s Asterixem, Obelixem a jejich přáteli a společná fotografie bude originálním suvenýrem. Večer návrat na hotel, nocleh.
   4. DENPo snídani přejezd do Disneylandu, nejoblíbenějšího zábavního parku. Nevšedním zážitkem bude určitě setkání s Mickey Mousem, Minnie, Piráty z Karibiku, princeznami a dalšími oblíbenými postavičkami. Kvalitní atrakce zaručí nezapomenutelnou zábavu. Za příplatek vstup do filmařských Walt Disney Studios a Disney večeře s Mickeym a jeho přáteli Buffalo Bills Wild West Show. Odjezd do ČR v pozdních hodinách po laserové show s ohňostrojem Disney Dreams!®.
   5. DENNávrat před polednem.

   Odjezdy

   Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

   Cena zahrnuje

   Autobusovou dopravu, 2x nocleh v hotelu Campanile 3* (2 až 4-lůžkové pokoje), vstupné do Asterix Parku a Disneylandu (vstupy na všechny atrakce), 2x snídani, průvodce

   Cena nezahrnuje

   Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.
   Rozšířené vstupné Disney Studios:
   - cena dosp. - 500 Kč
   - cena děti - 400 Kč
   Disney show s večeří:
   - cena dosp. - 1400 Kč
   - cena děti - 1200 Kč