800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFrancouzská riviéra a Monako

  • Poznávací zájezd, kde se seznámite s nádhernými místy Francouzské riviéry a Monaka

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odjezd z ČR v odpoledních hodinách, noční přejezd do Francie.

2. den:

dopoledne příjezd do Nice – prohlídka středověké části města s vyhlídkou na město a Andělskou zátoku od bývalého hradu, Anglická promenáda, přístav. Volno, možnost návštěvy muzeí (např. H. Matiss, M. Chagall). Nocleh.

3. den:

odjezd do Marseille, celodenní program – Notre Dame de la Garde, staré město, přístav, možnost návštěvy ostrovní pevnosti If, místa věznění hraběte Monte Christo; přejezd do města Aix en Provence – město Nostradama a Cézanna: staré město, katedrála St. Saveur. Nocleh.

4. den:

celodenní program, návštěva St. Tropez (četnická stanice, citadela, přístav), panoramatická cesta poloostrovem, zastávka ve vesničce Ramatuelle s kouzelnými křivolakými uličkami; Fréjus, za časů Augustových nejmocnější přístav (katedrála, galská brána, aréna), nocleh.

5. den:

Antibes (Vaubanova pevnost, pláž, na které se vylodil Napoleon po návratu z Elby); Cannes, jedno z nejvyhledávanějších letovisek (boulevard Croisette, festivalový filmový palác); Grasse, prohlídka starého města, návštěva slavných výroben parfémů, nocleh.

6. den:

dopoledne odjezd do Monte Carla v Monaku. Zde možnost prohlídky knížecího paláce, starého města, nevynechejte Oceánografické muzeum s akváriem a sbírkami ojedinělých exemplářů, odjezd ve večerních hodinách – noční přejezd do ČR.

7. den:

příjezd do ČR v poledních hodinách.

Počasí

Akvitánie

16°C Polojasno

Francouzská riviéra

13°C Převážně oblačno

Korsika

10°C Jasno

Languedoc-Roussillon

16°C Oblačno

Paříž a okolí

12°C Jasno

Pikardie

10°C Mlha

Poitou Charentes

16°C Převážně oblačno

×