800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFrancouzská riviéra s pobytem u moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd odpoledne. Noční přejezd.

2. den

Prohlídka Nice – Anglická promenáda, návštěva staré čtvrti, kopeček Le Chateau s překrásným pohledem na Zátoku Andělů, Place Massena. Možnost návštěvy Chagallova muzea v Nice. Ubytování v Cannes. Volno, možnost koupání. Nocleh.

3. den

Snídaně. Prohlídka středověkého městečka Saint Paul de Vence, patřícího mezi nejvíce navštěvovaná místa Francie. Kouzelné staré uličky, opevněné hradby, kamenné fasády z 16. a 17. století tvoří společně s uměleckými galeriemi jedinečný ráz tohoto místa. Návštěva střediska Antibes. Možnost návštěvy Picassova muzea. Odpoledno volno v Cannes. Možnost koupání nebo výlet lodí na souostroví Lerins – ostrovy St. Marguerite (eukalyptové a piniové háje, Vaubanova pevnost) nebo St. Honorat (opevněný klášter z 11. století). Nocleh.

4. den

Snídaně. Pobyt u moře nebo fakultativní výlet do oblasti kaňonu Verdon. Malebná vesnička Moustiers–Sainte–Marie, položená na úpatí skalních útesů a proslavené výrobou keramiky. Zastávka u přehrady Sainte Croix ležící v těsné blízkosti kaňonu Verdon. Průjezd nejvelkolepějším evropským kaňonem Grand Canyon de Verdon, dosahující hloubky 250 až 700 metrů, zastávky s vyhlídkou na ojedinělý přírodní útvar. Nocleh.

5. den

Snídaně. Přejezd do vesničky Eze položené 400 metrů nad Středozemním mořem. Exkurze do parfumerie vyrábějící parfémy pro velké evropské salony. Zastávka v Saint Jean Cap Ferrat a návštěva luxusní Villy de Rothchild, s krásnou zahradou a mimořádnými výhledy na Středozemní moře. Bezpečnostní pauza autobusu. Návštěva Monackého knížectví, prohlídka oblasti Le Rocher – Oceánografické muzeum, park St. Martin, katedrála, staré město a knížecí palác. Monte Carlo se slavným Casinem. Volno v Monaku nebo individuálně přejezd vlakem do Mentonu, individuální procházka městem, volno. Večer odjezd do ČR.

6. den

Návrat v odpoledních hodinách.

Minimální výměna na vstupy

70 EUR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Akvitánie

16°C Oblačno

Francouzská riviéra

14°C Skoro jasno

Korsika

19°C Jasno

Languedoc-Roussillon

18°C Převážně oblačno

Paříž a okolí

15°C Oblačno

Pikardie

14°C Převážně oblačno

Poitou Charentes

17°C Převážně oblačno

×