Zobrazit všechny nabídky
Francie

Francouzská riviéra s pobytem u moře


  Poloha a popis

  1. den

  Odjezd odpoledne. Noční přejezd.

  2. den

  Prohlídka Nice – Anglická promenáda, návštěva staré čtvrti, kopeček Le Chateau s překrásným pohledem na Zátoku Andělů, Place Massena. Možnost návštěvy Chagallova muzea v Nice. Ubytování v Cannes. Volno, možnost koupání. Nocleh.

  3. den

  Snídaně. Prohlídka středověkého městečka Saint Paul de Vence, patřícího mezi nejvíce navštěvovaná místa Francie. Kouzelné staré uličky, opevněné hradby, kamenné fasády z 16. a 17. století tvoří společně s uměleckými galeriemi jedinečný ráz tohoto místa. Návštěva střediska Antibes. Možnost návštěvy Picassova muzea. Odpoledno volno v Cannes. Možnost koupání nebo výlet lodí na souostroví Lerins – ostrovy St. Marguerite (eukalyptové a piniové háje, Vaubanova pevnost) nebo St. Honorat (opevněný klášter z 11. století). Nocleh.

  4. den

  Snídaně. Pobyt u moře nebo fakultativní výlet do oblasti kaňonu Verdon. Malebná vesnička Moustiers–Sainte–Marie, položená na úpatí skalních útesů a proslavené výrobou keramiky. Zastávka u přehrady Sainte Croix ležící v těsné blízkosti kaňonu Verdon. Průjezd nejvelkolepějším evropským kaňonem Grand Canyon de Verdon, dosahující hloubky 250 až 700 metrů, zastávky s vyhlídkou na ojedinělý přírodní útvar. Nocleh.

  5. den

  Snídaně. Přejezd do vesničky Eze položené 400 metrů nad Středozemním mořem. Exkurze do parfumerie vyrábějící parfémy pro velké evropské salony. Zastávka v Saint Jean Cap Ferrat a návštěva luxusní Villy de Rothchild, s krásnou zahradou a mimořádnými výhledy na Středozemní moře. Bezpečnostní pauza autobusu. Návštěva Monackého knížectví, prohlídka oblasti Le Rocher – Oceánografické muzeum, park St. Martin, katedrála, staré město a knížecí palác. Monte Carlo se slavným Casinem. Volno v Monaku nebo individuálně přejezd vlakem do Mentonu, individuální procházka městem, volno. Večer odjezd do ČR.

  6. den

  Návrat v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje

  3 noci se snídaní v hotelu v Cannes (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, průvodce.

  Cena nezahrnuje

  Komplexní pojištění 180 Kč, fakultativní výlet kaňon Verdon (minimálně 20 osob) 450 Kč.

  Minimální výměna na vstupy

  70 EUR.