800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE NAUTIC

Rezidence le Nautic leží ve městečku Agay. Agay má velmi strategickou polohu, leží 30 km od Cannes a 45 km od Saint Tropez. Agay je pokládáno za drahokam Azurového pobřeží a leží v jednom z nejkrásnějších zálivů oblasti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence le Nautic leží ve městečku Agay. Agay má velmi strategickou polohu, leží 30 km od Cannes a 45 km od Saint Tropez. Agay je pokládáno za drahokam Azurového pobřeží a leží v jednom z nejkrásnějších zálivů oblasti. V těsné blízkosti se nachází překrásný masiv Esterel, kde je možno nalézt chráněnou faunu i flóru. Rezidence je ideálně situována 150 m od pláže a jen několik kroků od centra letoviska.

Ubytování

V rezidenci je k dispozici venkovní parkoviště zdarma, kryté parkoviště za příplatek.

Byty jsou kompletně vybaveny.
Apartmán pro 5 osob – AP5, cca 28 m2, kuchyňský kout (sklo-keramická deska, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, lůžko se spaním pro 1 osobu, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Apartmán pro 6 osob – AP6, cca 38 m2, kuchyňský kout (sklo-keramická deska, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 lůžka, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Díky poloze patří toto letovisko mezi nejkrásnější francouzská střediska. Doporučujeme velmi včasnou rezervaci. Možnost pěší turistiky a cykloturistiky v pohoří Esterel.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km

Počasí

Francouzská riviéra

12°C Převážně oblačno

×