800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CANNES BEACH

výhodná poloha umožňuje řadu výletů do okolí Saint Tropez, Cannes, vesnička Moustiers Sainte Marie s přehradou Sainte Croix a kaňonem Verdon (asi 90 km). Možnost jedinečného koupání ve skalnatých zátokách pohoří Esterel.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází ve čtvrti La Bocca a leží cca 50 m od moře a obchodní čtrvti. Cannes La Bocca leží cca 2 km od centra Cannnes a cca 32 km od Nice. Cannes La Bocca má ideální polohu k objevování oblasti, např. la Croisette, ostrovy Iles des Lérins, atd.

Ubytování

Rezidence nabízí klimatizované byty s balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem, které se nacházejí v několikapatrové budově. K dispozici je venkovní bazén, fitness, spa centrum (sauna, hammam, jacuzzi), restaurace, malý obchůdek s potravinami, animační programy, wifi připojení za příplatek na recepci, placené parkoviště.
K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány a studia.

Studio pro 3 osoby - ST3, cca 24 m 2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, koupelna, WC, TV, trezor.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 24-28 m 2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kabina na spaní s dvěma lůžky, koupelna, WC, TV, trezor.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 24-28 m 2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, TV, trezor.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 28-37 m 2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, spací kabina s patrovou postelí nebo obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 3 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, TV, trezor.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 32-45 m 2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palanou nebo obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby, pokoj s dvěma lůžky nebo palandou, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, TV, trezor.

Strava

vlastní.

Hodnocení

výhodná poloha umožňuje řadu výletů do okolí Saint Tropez, Cannes, vesnička Moustiers Sainte Marie s přehradou Sainte Croix a kaňonem Verdon (asi 90 km). Možnost jedinečného koupání ve skalnatých zátokách pohoří Esterel.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Francouzská riviéra

16°C Jasno

×