800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE LES FELIBRIQUES

Větší rezidence se skvělou polohou v centrální části vyhlášeného letoviska na Azurovém pobřeží, vřele doporučujeme!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Zářivé letovisko Cannes ožívající každoročním filmovým festivalem - kromě luxusních jachet, hotelů a kasina se pyšní i nádhernými plážemi se zlatavým pískem, starobylým centrem a malebným přístavem, krásnými přírodními horskými sceneriemi a řadou vyhledávaných sousedních pobřežních letovisek. Mimořádná nabídka modrního ubytování v blízkosti písčité pláže a pouhý 1 km od Festivalového paláce a Croisette, v historické části města.

Povinné příplatky

vratná kauce: 300 EUR/st./apt.; pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den.

Poloha

cca 100 m od písčito-oblázkové pláže Midi; 7-patrová rezidence ve staré části města, cca 1 km od Festivalového paláce a Croisette, obchůdky, restaurace a kavárny v okolí - od cca 50 m.

Vybavení

recepce, venkovní bazén se sluneční terasou, WiFi (zdarma, na recepci a v apartmánech), parkoviště (nelze objednat parkovací místo předem).
 

Ubytování

studio pro 4 os. - kabina (cca 24 m2): obývací místnost se sofa pro 2 os., spací kout s palandou pro 2 os. (pro děti do 13 let);
Všechny apartmány vybaveny: vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná deska, mikrovlnka/gril, myčka), koupelna a soc. zařízení, TV, klimatizace, povlečení a ručníky (s týdenní výměnou).
 

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

parkovací místo - cca 50 EUR/týden; nutno vyžádat předem - za poplatek v místě: pobyt malých domácích mazlíčků 45 EUR/týden - s platným zdravotním ověřením o zdravotní způsobilosti a očkování, v rámci rezidence pouze na vodítku - volný pobyt zakázán.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Francouzská riviéra

15°C Převážně oblačno

×