800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA MAUPASSANT

Vhodné pro ty, kteří chtějí pobývat v centru Cannes s možností výletů po oblasti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence Villa Maupassant je situována v Cannes, ve čtvrti La Bocca. Nachází se cca 50 metrů od písečné pláže.

Ubytování

Jedná se o větší rezidenční komplex mající 7 pater, 3 výtahy, vlastní recepci s wifi připojením. Ve vnitřní části se nalézá odpočinková zóna s bazénem a soláriem, v letním období bar / snack bar. K dispozici jsou vniřní garáže - 20 míst, nutná rezervace předem.
Prostorné byty jsou kompletně a pohodlně vybaveny k pobytu u moře.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, digestoř, lednice, trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, TV, trezor, balkon a terasa vybavená zahradním nábytkem.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 40 - 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, digestoř, lednice, trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, TV, trezor, balkon a terasa vybavená zahradním nábytkem.

Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M, cca 40 - 45 m2, plně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, digestoř, lednice, trouba, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, TV, trezor, balkon a terasa vybavená zahradním nábytkem.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Vhodné pro ty, kteří chtějí pobývat v centru Cannes s možností výletů po oblasti.

Počasí

Francouzská riviéra

9°C Oblačno

×