800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KARAVANY GIENS

Kemp International na západní straně poloostrova, situován na jižní straně pláže Almanare.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Hlavní široká pláž vzdálena cca 400 m, vstup do moře pozvolný. Další pláže po celém poloostrově (800 m, kamenitá pláž).

Poloha

Kemp International na západní straně poloostrova, situován na jižní straně pláže Almanare. Mobilhomy jsou umístěné na udržovaném travnatém a oploceném pozemku.

Sport a zábava

Půjčovna kol, windsurfing. Vyznavači potápění mohou navštívit ostrov Porquerolles, který je znám svými vynikajícími možnostmi potápění díky smaragdově čisté vodě a bohatému podmořskému životu. K dalším výletům lákají ostrovy Port-Cros, vyhlášený za národní park či du Levant, jenž je rájem nudistů. Tenisové kurty ve vzdálenosti 500 m.

Stravovaní

Bez stravování.

Vybavení kempu

Recepce, dětské hřiště, hřiště na volejbal. Na břehu moře se nachází bistro a solárium nad kamenitou pláží, zastávka autobusů, kterým se dostanete do přístavu, odkud odjíždějí lodě na souostroví Zlatých ostrovů. Bazén se sluneční terasou.

Pokoje

Komfortní mobilhomy o velikosti 24 m2 (max. 4 osoby) se skládají z obývací části a kuchyňského kouta, příslušenství. Je zde jedna větší a jedna menší ložnice, terasa vybavená zahradním nábytkem.
Mobilhome pro 4-5 osob (cca 35 m2) má obytné části pohovku navíc. Ke každému karavanu náleží vyhrazené stání pro 1 automobil.

Počasí

Francouzská riviéra

13°C Jasno

×